Samet Güzel'in İkizi Patladı!

 > -

Ve Alex Kadro Dışı...

Ve Alex Kadro Dışı...

Fenerbahçe'de beklenen oldu ve kaptan Alex de Souza kadro dışı bırakıldı! Sarı lacivertli takımın sembol isimlerinden biri olan ve kısa süre önce heykeli dikilen Alex, Teknik Direktör Aykut Kocaman ile yaşadığı problemlerin ardından kadro dışı bırakıldı.

Fenerbahçe'de beklenen oldu ve kaptan Alex de Souza kadro dışı bırakıldı! Sarı lacivertli takımın sembol isimlerinden biri olan ve kısa süre önce heykeli dikilen Alex, Teknik Direktör Aykut Kocaman ile yaşadığı problemlerin ardından kadro dışı bırakıldı.

RESMİ AÇIKLAMA YAPILDI

Alex'in kadro dışı bırakılması Fenerbahçe TV ve internet sitesi tarafından da açıklandı. Fenerbahce.org'dan "Bilgilendirme" başlığı altında yayınlanan açıklamada "Bugün, Sportif Direktörümüz ve Teknik Sorumlumuz Sayın Aykut Kocaman yönetiminde, saat 11.00’de Samandıra Can Bartu Tesisleri’nde yapılan toplantıda, futbolcumuz Alex de Souza’nın kadro dışı kaldığı kararı, kendisine tebliğ edilmiştir." denildi.

Haberin Tamamı İçin:

Alex Takım Arkadaşları ile Vedalaşıp Kulübü Terk Etti!

Alex Takım Arkadaşları ile Vedalaşıp Kulübü Terk Etti!

Önce Marsilya, ardından Trabzonspor ile berabere kalan ve önceki gün de Kasımpaşa'ya 2-0 mağlup olan Fenerbahçe'de Teknik Direktör Aykut Kocaman'ın Can Bartu tesislerinde futbolcularla yaptığı kritik toplantı sona erdi. Toplantıdan Alex'e süresiz kadro dışı kararı çıktı. Stoch ve Cristian'a da ...

Haberin Tamamı İçin:

Alex Veda Etti

Alex Veda Etti

Sportif direktör ve teknik sorumlu Aykut Kocaman'ın bugün futbolcularla yaptığı toplantıda kadro dışı kaldığı kararı kendisine tebliğ edilen Alex de Souza, Fenerbahçe Can Bartu Tesisleri'nden ayrıldı. Alex, tesislerin çıkışında bekleyen basın mensuplarına açıklama yapmadı.

Fenerbahçe Kulübü’nün kendisine bireysel çalışmalarını sürdürmek için bir antrenör tahsis ettiği belirtilirken Brezilyalı oyuncunun henüz böyle bir talep de bulunmadığı öğrenildi. Alex’in A2 takımı ile çalışmalara çıkıp çıkmayacağı ise henüz bilinmiyor.

Haberin Tamamı İçin:

F.Bahçe'de Kritik Buluşma!

F.Bahçe'de Kritik Buluşma!

Fenerbahçe'de kadro dışı bırakılan Alex de Souza, sarı-lacivertli kulübün başkanı Aziz Yıldırım ile bir araya geldi.

Görüşmenin ardından Fenerbahçe ile Alex de Souza arasında herhangi bir gelişme olup olmayacağı merakla bekleniyor.

Haberin Tamamı İçin:

Alex Kararına Taraftar İsyan Etti!

Alex Kararına Taraftar İsyan Etti!

Fenerbahçe'de Alex'in kadro dışı kalması taraftarları isyan ettirdi.

Fenerbahçe'nin Alex ile ilgili aldığı süresiz kadro dışı bırakma kararı büyük ses getirdi. Okuyucularımız ve Sarı Lacivertli taraftarlar Alex'in bundan sonra A2 takım ile antrenmanlara çıkacak olmasına büyük tepki gösterdi. ...

Haberin Tamamı İçin:

Alex Ayrıldı

Alex Ayrıldı

Kontratimi sonlandirdim. Hayatimin en uzucu imzasi oldu. Fenerbahce bir oyuncu kaybetti ama bir taraftar kazandi. Hersey icin tesekkurler.

Haberin Tamamı İçin:

Taraftardan Alex'in Evine Baskın!

Taraftardan Alex'in Evine Baskın!

Fenerbahçe taraftarları, Alex'in evinin önüne destek vermeye gitti

Sosyal medyada sözleşen Fenerbahçeliler, sarı-lacivertli formaya veda eden Brezilyalı kaptanlarının evinin önünde buluştu. Taraftarlar, Alex'in Kavacık Acarkent'teki evinin önünde toplandı.

"FENERBAHÇE'YE BAŞKAN OLSANA TEZAHÜRATLARI"
Alex evinin önüne çıktı, bazı taraftarlar Brezilyalı yıldızın elini öperek sevgilerini gösterdiler. Fenerbahçeli yıldızın gözleri doldu ve evine geri döndü. Taraftarların "Başkan olsana, başkan olsana, Fenerbahçe'ye başkan olsana" diye tezahürat yapmaları gözlerden kaçmadı.

G.SARAYLI VE BEŞİKTAŞLILAR'DA KATILDI

Galatasaray ve Beşiktaş formalı birçok taraftar da Fenerbahçelilerle birlikte Alex de Souza'nın evinin önüne giderek Brezilyalı oyuncuya destek verdi.

TWİTERDAN TEŞEKKÜR ETTİ

Alex de Souza taraftarların evine gelmesinin ardından twitter'dan "Bu taraftarı hiç unutmayacağım. Her şey için teşekkürler" yazdı.

Yıldız oyuncunun eşi evin camından taraftarları selamlarken gözyaşlarını tutamadı.

Haberin Tamamı İçin:

Alex Gitti Heykeli Kaldı Yadigar

Alex Gitti Heykeli Kaldı Yadigar

Fenerbahçe’de kadro dışı bırakılan Alex de Souza, sarı-lacivertli kulüple olan sözleşmesinin sona erdiğini açıkladı.

Can Bartu Tesisleri’nden ayrıldıktan sonra Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı’nda bulunan kulüp binasına gelen Brezilyalı futbolcu, burada Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım ve yöneticilerle görüştü. Alex, sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamada, ”Kontratımı sonlandırdım. Hayatımın en üzücü imzası oldu. Fenerbahçe bir oyuncu kaybetti ama bir taraftar kazandı. Her şey için teşekkürler” ifadelerini kullandı.

Sözleşmenin sona erdirildiği borsaya bildirildi

Fenerbahçe Kulübü, futbol takımında kadro dışı bırakılan Alex de Souza ile yolların ayrıldığını açıkladı.

Kulüp binasında Alex ile yapılan toplantının ardından, Brezilyalı futbolcunun sözleşmesinin sona erdirildiği borsaya bildirildi. KAP’a yapılan açıklamada; ”Futbolcumuz Alexsandro De Souza ile bugün yapılan görüşmede, kendisinin takımımıza bugüne kadar olan katkılarından dolayı teşekkür edilerek, sözleşmemiz karşılıklı mutabakat ile bugün itibariyle feshedilmiştir” ifadelerine yer verildi.

2004 yılında Brezilya’nın Cruzerio kulübünden sarı lacivertli takıma transfer olan Alex De Souza geçen 8 yılda tabiri caizse Fenerbahçe’de kırılmadık rekor bırakmadı. Tek rekor hariç. Şu anda takımın teknik direktörü olan Aykut Kocaman’ın Fenerbahçe’nin tarihte en çok gol kaydeden futbolcusu olma rekoru. Bu rekoru kırmasına da 10 gol kalmış iken önce kadro dışı bırakılan ardından sözleşmesi feshedilen ve efsane kaptan Lefter Küçükandonyadis’ten sonra heykeli dikilen ikinci futbolcu olan Alex’ten sonra fenerbahçe taraftarının nasıl bir tavır takınacağı ise merak konusu.

( Yeşil Gazete )

URL : http://www.yesilgazete.org/?p=64221

Haberin Tamamı İçin:

Alex'in Vedası Twitter Rekoru Kırdı

Alex'in Vedası Twitter Rekoru Kırdı

Fenerbahçeli futbolcu Alex de Souza’nın dün kontratının sonlandığını bildirdiği Twitter iletisi en çok retweet alan Türkçe tweet olarak tarihe geçti. Bunun yanında ileti dünya sıralamasında da ilk ona girdi.

Alex’in dün Fenerbahçe ile olan kontratının sonlandırıldığı tweeti (yazının hazırlandığı şu saatlerde) 53 bin retweetin üzerine çıkarak Türkiye rekorunu kırmış oldu. Bunun yanında ileti dünya sıralamasında 6. sırada yer buldu.

Alex’in daha sonrasında paylaştığı duygusal tweet ise 30 binin üzerinde RT aldı. Bu ileti de dünyanın en çok retweet edilen tweetleri sıralamasına 9. sıradan giriş yaptı.

AllTwitter‘da yer verilen dünyanın en çok retweet edilen Twitter iletilerinin yer aldığı sıralamada birinci sırada 250 binin üzerinde RT alan Justin Bieber yer alırken, Alex Lady Gaga, Katy Perry, Rihanna gibi isimleri geride bırakmış oldu. Alex’in hemen üzerinde ise 61 bin RT ile Obama’nın eşcinsel evlilikleri ile ilgili meşhur tweeti yer alıyor.

Haberin Tamamı İçin:

Fener Taraftarında Alex Öfkesi

Fener Taraftarında Alex Öfkesi

Sözleşmesi feshedilen Alex De Souza'ya destek vermek için sosyal medya aracılığıyla örgütlenen Fenerbahçe taraftarları Alex'in Beykoz'daki evinin önünde toplanarak sevgi gösterisinde bulundu. Yaşanan gelişmeleri protesto eden taraftar gurubu teknik direktör Aykut Kocaman ve Başkan Aziz Yıldırım'ı istifaya çağırdı.

Fenerbahçeli yıldız futbolcu Alex'in sözleşmesinin feshedilmesi taraftarları kızdırdı. Sosyal medya aracılığıyla organize olan yüzlerce taraftar dün gece ilk olarak Fenerbahçe Stadı önünde toplandı. Taraftar gurubu daha sonra otomobillerle Alex'in evinin bulunduğu Beykoz Acarkentin girişine geldi.
Burada Fenerbahçe Yönetimi aleyhine uzun süre slogan atan taraftar gurubunun sayısı ilerleyen saatlerde bin kişiyi buldu. Tepki gösteren taraftar gurubu daha sonra Acarkent'in girişinde önlem alan polis ve özel güvenlik görevlilerinin tüm engellemelerine rağmen güvenlik bariyerini aşarak Alex'in evinin önüne kadar yürüdüler.

Alex'in evinin önünde toplanan taraftarlar "I Love You Alex", "Alex'i satanı biz de satarız", "Sana bunu yapanlar hesapverecek" sloganlarıyla yıldız futbolcuya destek verirken, "Kocaman istifa", "Yıldırım İstifa" şeklinde sloganlarla Kocaman ve Yıldırım'ı protesto ettiler. Protestocu taraftar gurubunun arasında Gatatasaray ve Beşiktaş'lı taraftarların da bulunması dikkat çekti.

Haberin Tamamı İçin:

"Aziz Yıldırım Herkese Saldırıyor"

"Aziz Yıldırım Herkese Saldırıyor"

Alex ile birlikte uzun süre Fenerbahçe'de çalışan takımın eski idari menajeri Volkan Ballı, Radyospor'a yaptığı açıklamada Alex olayının iç yüzünü anlattı.

İşte Volkan Ballı'nın açıklamaları:

"Alex'in gitmesi Fenerbahçe tarihi için kara bir lekedir. Sayın başkanı uyardık. Herkesi kucaklayın dedik. Aziz Yıldırım tüm bu uyarılara rağmen, televizyonlarda insanlara saldırmaya ve karalamaya devam etti. Bana da çok ağır hakaretlerde bulundu. Sayın Başkan'ın yapması gereken Alex'i, Aykut Kocaman'ı, beni ve herkesi kucaklaması gerekiyordu ama yapmadı."

Alex'i 2 yıldır göndermeye çalışıyorlar

"Bugün Alex konusunda alınan karar sadece Aykut Kocaman ve Alex'e bağlanamaz. Bu 2 yıl öncesinde başlayan bir süreç. Bunu çok iyi biliyorum. Alex, geride kalan 2 yıl içinde çok iyi oynadığı için gönderilemedi. Fenerbahçe tarihinde parasını alıpta karşılığını veren ender futbolcuların başında Alex geliyor. İnsanlara sürekli iftira atıyorlar. Bu iftiralar kendilerine yapıldığı zaman pişmiş kelle gibi sırıtıyorlar. Bana, Alex'e herkese iftira atıyorlar ama halkı kandıramazlar. Fenerbahçe taraftarı, Fenerbahçe'nin gerçek düşmanları kimler sorgulasınlar."

Haberin Tamamı İçin:

Alex Her Şeyi Açıkladı

Alex Her Şeyi Açıkladı

İşte Alex'in yazısı

Fenerbahçe ile sözleşmemin feshine neden olan gelişmeler şöyledir:

"Cumartesi Kasımpaşa'ya 2-0 kaybettik. Maçtan sonra teknik direktörümüz soyunma odasına geldi, bağırdı ve istifa ettiğini söyledi. Başkan da birçok şey söyledi. En sonunda oyuncular konuştu.

Pazar günü normal idmanımızı yapacaktık. İdmana gittiğimde hoca beni odasına çağırdı ve kadro dışı bırakıldığımı söyledi. Ben de bunun bir disiplinsel gerekçesi olması gerektiğini söyledim ve nedenlerini merak ettim. O ise bana 'Ben bu takımın teknik direktörü ve lideriyim. Ama sen büyük ve güçlüsün. Soyunma odasında benim fikirlerime karşı olmanı kabul edemem. Kararın gerekçesi budur' dedi.

Benim cevabım ise basit ve netti: 'Doğru. Kararları başkan alır ve ileride neler olacağını göreceğiz.'

Saat 16.15'te başkanın kulüpteki ofisine gittim ve 3 dakikada çıktım. Başkan, kulüpteki 8 senemi 3 dakikada kararlaştırdı.

Başkan ise bana 'Konuşabilirsin' dedi. Ben de 'Neden kadro dışı bırakıldığımı ve takımla idmana çıkmamın yasaklandığını bilmek istiyorum' yanıtını verdim.

Haberin Tamamı İçin:

Alex Sessizliğini Bozdu

Fenerbahçe'de sözleşmesi feshedilen Brezilyalı futbolcu Alex, ayrılışına dair açıklamalarda bulundu.

Alex de Souza, kendi internet sitesinden yaptığı açıklamada, ''Cumartesi akşamı Kasımpaşa'ya 2-0 yenildik. Maç sonrası teknik direktörümüz soyunma odasına geldi ve istifa etti, bir yönetici bir şeyler söyledi, başkan geldi, o da bir şeyler söyledi. En son olarak da futbolcular konuştular. Meselenin en üzücü tarafı ise o konuşmaların hiçbiri futbolla alakalı şeyler değildi'' ifadelerini kullandı.

Asıl sebebi öğrenmek istedim

Pazar günü normal antrenmana katıldığını anlatan Alex, şöyle devam etti:

''Pazartesi günü ise tesislere gittiğimde teknik direktörün odasına çağrıldım ve benim kadro dışı bırakıldığımı söyledi. Bunun karşısında da bir futbolcunun kadro dışı bırakılması için ancak disiplin kurallarına aykırı bir tavır olması gerektiğini ileri sürdüm. Ancak böyle bir durum yoktu, olamazdı da bundan dolayı asıl sebebi öğrenmek istedim. Teknik direktör bunun karşısında 'Ben teknik direktörüm ve takımın liderliği bende. Ama sen çok büyüksün ve kuvvetlisin. Seni planlarım içerisine alamam, bundan dolayı böyle bir karar aldım' dedi. Bunun karşısında benim cevabım çok basit oldu; 'Tamam öyleyse. Bazı kararların alınması gerekiyor, ama ben başkana gideceğim, bakalım o ne diyor bu duruma' dedim.''

8 yıllık varlığıma 3 dakikada karar verdi Alex, Kulüp Başkanı Aziz Yıldırım ile yaptığı görüşmeye de değinerek, ''Başkanın odasına 16.15'te girdim ve 16.18'de de çıktım. Kulüp tarihindeki 8 yıllık varlığıma 3 dakikada karar verdi. Başkan, 'Evet, konuşabilirsin' dedi. Ben de teknik direktörün kadro dışı bırakılmamla ilgili kararını nasıl değerlendirdiğini sordum. 'Karar senin! İstersen ayrı çalışırsın istersen gidersin' şeklinde cevap verdi benim eski başkanım. Böylece de bitti. Zaten onlar istedi diye ayrı çalışmam veya benim takım içindeki varlığımdan endişelenmelerinden dolayı da böyle bir karar veremem'' diye konuştu.

Fenerbahçe taraftarına daha açık olacağım Brezilyalı futbolcu, pazartesi günü basın toplantısı düzenleyeceğini de belirterek, ''Pazartesi günü bir basın açıklaması yapacağım ve böylece Fenerbahçe taraftarına daha açık olacağım. Brezilya'ya gidebilmem için bunları açıkça anlatmak zorundayım'' diyerek, sözlerini tamamladı.

AA

Haberin Tamamı İçin:

Yıldırım'dan Çok Sert Alex Açıklamaları

Fenerbahçe takımı Sabiha Gökçen Havalimanı'nda Almanya'ya gidecekken başkan Aziz Yıldırım flaş açıklamalar yaptı.

Alex de Souza'nın takımdan ayrılışı konusunda birbirinden çarpıcı ifadeler kullanan Yıldırım'ın sinirli olduğu gözlerden kaçmadı. İşte Aziz Yıldırım'ın Alex de Souza hakkında söylediği sözler;

"Alex'i ben de seviyorum. Alex'e bağırdıklarında ben de onu savundum. Ben de gerekli konuşmaları yapacağım. Samet doğruyu yanlışı söyleyecek. Bizim adetlerimizde ayak ayak üstüne atılmaz. Karşımda ayak ayak üstüne attı, elinde twitter vardı.

Hoca beni kadroda düşünmediğini söyledi. Sen ne düşünüyorsan öyle olacak dedi başkan. Alex ben gitmek istiyorum dedi.

Haberin Tamamı İçin:

Çok Konuşulacak Tam Sayfa İlan: Alex De Souza Senden Nefret Ediyoruz!

Fenerbahçe eski yöneticisi Hulusi Belgü Fenerbahçe'den olaylı bir şekilde ayrılan Alex de Souza için ilan yayınladı. Yayınlanan ilan ironiler ve göndermelerle doluydu:

Bu ülkeye her yıl bir sürü oyuncu, yorumcu, teknik direktör gelip giderken tam 8 yıldır aynı takımın lideri olduğu için ve buna rağmen Başkanımızın "istikrar" misyonuna yeteri kadar iyi bir örnek olamadığın için- Herkesin pes ettiği yapayalnız ve çok zor bir sezonda bizi play off'lara kadar taşıdığın için- ve o sezonda bizi gerçek bir şampiyon gibi hissettirdiğin için- ve kaybettiğimizde, bunun bir spor olduğunu, dünyanın sonunun gelmediğini hatırlattığın için- bununla da yetinmeyip ezeli rakibimizin elini sıkıp tebrik ettiğin için. Çocuklarımıza mükemmel bir örnek olduğun için- iyi bir kaptan, iyi bir baba, iyi bir eş olduğun, unuttuğumuz aile değerlerimizi bize yeniden hatırlattığın için- ve en çok da Fenerbahçe için dökülen o gözyaşların için... Sana tahammülümüz yok artık. Git ve bu kulüp sana hazır oluncaya kadar geri gelme sakın!

Haberin Tamamı İçin:

Samet'in Zor Anları!

Alex ile yolların ayrılmasından sonra Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım bir açıklama yaptı. Yıldırım Sabiha Gökçen Havaalanı'nda yaptığı açıklamada çok sert ifadeler kullanırken, Alex ile ilgili açıklamaların hepsinde kulübün tercümanı Samet'e dönerek "Söylesene, sen oradaydın demesi" ve sürekli tercümanın omuzuna vurması dikkatlerden kaçmadı.

Aziz Yıldırım Samet'e sorduğu bir sorunun ardından tercümanın kısık sesle cevap vermesi üzerine "Biraz sesli konuşsana" diye çıkıştı.

Bu durum karşısında kızaran Samet çok kısa bir açıklama yapmakla yetindi.

İŞTE O ANLAR

İŞTE AZİZ YILDIRIM'IN ALEX HAKKINDA ŞOK SÖZLERİ!

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, Alex'in kendi internet sitesinden yaptığı açıklamalara oldukça sert cevaplar verdi..

İşte o açıklamalar

"Ben ve arkadaşlarım her zaman Alex'i alkışladık ve onun arkasında durduk. Kendisi konuştuktan sonra ben de konuşacağım. Tercüman Samet burada, doğruyu yanlışı o söylesin. Aykut Kocaman'la konuştuktan sonra, Samet beni aradı ve 'Alex sizinle konuşmak istiyor' dedi. Saat 16.00'da buluşalım dedik ama beni 15 dakika beklettiler. Fenerbahçe Başkanı'nın önünde elinde telefon, ayak ayak üstüne atmış Tweet atıyor. Ve yüzüme bakmıyor."

"Sonra bana, 'Benim durumum ne olacak. Aykut Kocaman beni kadroda düşünmediğini söyledi. Siz ne düşünüyorsunuz' diye sordu. Ben de 'sen ne düşünüyorsan, ben de onu düşünüyorum' dedim. Ama o ben gitmek istiyorum dedi."

"Alex, 'Aziz Yıldırım, benim için 3 dakikada karar verdi' dedi. Ben Fenerbahçe menfaatleri için değil 3 dakika saniyede karar veririm. Bugünde gitmesi gerektiğine inandığım için bu kararı verdim. Alex, Fenerbahçe Başkanı'nın üzerine çıktıysa, ya o gidecek ya başkan"

"Saha içindeki Alex'e kefilim ama saha dışındaki Alex'e kefil değilim. Kimse Fenerbahçe'den büyük değildir. Kendisine "Sana veda edelim, yemek verelim" dedik ama istemediğini söyledi. Ben gerekli açıklamayı haftaya yapacağım. Ne Aziz Yıldırım, ne Aykut Kocaman, Ne Alex ne de bir başkası Fenerbahçe'den büyük değildir"

"Kararı yardımcı antrenör İsmail Kartal'a açıklatmışız. Biz öyle korkak değiliz. Verdiğimiz kararın arkasındayız. İnanmadığımız bir şeyi yapmayız."

"Aykut Kocaman 'ben varım' dediği sürece buradadır. Ben de buradayım. Fenerbahçe için neler çektiğimini herkes biliyor"

"Şampiyon olduğumuz sene 8 Mayıs'taki ve kongrede yaptığım konuşma bugün de geçerli. Alex'e küfür edenler şimdi gazetelere ilan veriyor. Fenerbahçe'nin arkasında mı duracağız, Alex'in mi arkasında duracağız. Alex'ler, Aziz Yıldırımlar gider, Fenerbahçe ömür boyu kalacaktır. Yanlış yapıyoruz. Alex'i sevmek ayrı bir şey. Ama huzur kalmadı"

Haberin Tamamı İçin:

Samet Güzel'in İkizi Patladı!

Samet Güzel'in kendisi gibi tercüman olan ikizi Furkan Güzel Yıldırım ve Kocaman hakkında çok sert ifadeler kullandı.

Alex'in Fenerbahçe'den sorunlu ayrılması sonrasında Başkan Aziz Yıldırım ve Aykut Kocaman'ın yaptığı açıklamaların etkisi devam ediyor. Özellikle Aziz Yılldırım'ın açıklama yaparken şahit olarak Samet Güzel'i göstermesi epey tepki çekmişti.

Bu tepkilerin en ilginç olanı ise Samet Güzel'in ikizi Furkan Güzel'den geldi. Furkan sosyal paylaşım sitesi instagram'da bir fotoğraf paylaştı. Fotoğrafın altına da; "o ikinizden de namusludur, şereflidir! Namusu şerefi seçip konuştuğunda konuşacak mikrofon bulamazsınız"

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

Alex de SouzaAlmanyaArda TuranAykut KocamanAziz YıldırımBarack ObamaBeşiktaş Jimnastik KulübüBrezilyaEşcinselFenerbahçeFenerbahçe Spor KulübüInstagramJustin BieberKasımpaşaLady GagaPolisRihannaSamet GüzelSosyal MedyaTrabzonspor KulübüTwitterfutboltransfer
Görüş Bildir