Görüş Bildir

Valilikten Fotoğraf Açıklaması: Cizre ile İlgisi Yok

Anasayfa > Gündem

Şırnak'ın Cizre İlçesi'nde çekildiği iddia edilen ve sosyal medyada paylaşılan öldürülen bir kadının çıplak fotoğraflarıyla ilgili Şırnak Valiliği'nden açıklama geldi.

Şırnak Valiliği, Cizre İlçesi’nde çekildiği iddia edilen ve sosyal medyada paylaşılan öldürülen bir kadının çıplak fotoğraflarının Cizre ile ilgili hiç bir ilgisinin bulunmadığını açıkladı.

Valilikten yapılan açıklama şu şekilde;

'Başarıya gölge düşürmek ve itibarsızlaştırmak maksatlı'

“İlimiz Cizre ilçesinde, bölücü terör örgütü mensuplarına yönelik olarak güvenlik güçlerimizce 15 Aralık’tan itibaren sürdürülen operasyonların başarıyla sonuçlandığının açıklanmasını takiben bazı sosyal medya hesapları üzerinden başarıya gölge düşürmeye ve güvenlik gücü mensuplarımızı halkımız nazarında itibarsızlaştırmak amacıyla kaynağı belli olmayan bazı fotoğrafların sosyal medya da servis edilmesi suretiyle karalama kampanyasına yönelik olarak paylaşımlarda bulunulduğu tespit edilmiştir. Güvenlik güçlerimiz tüm iş ve işlemlerini ilgili Cumhuriyet Savcısı’nın talimatları doğrultusunda hukuk çerçevesinde gerçekleştirmektedirler. Sosyal medyada yayınlanan fotoğrafların İlimiz Cizre ilçesiyle hiçbir alakası bulunmamaktadır. Güvenlik güçlerimiz bu zamana kadar olduğu gibi bundan sonrada halkımızın refahı ve güvenliği için çalışmaya devam edeceklerdir. Kamuoyuna saygı ile duyurulur.”

DHA

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
98
61
41
28
14
10
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
görüncek adam

Ben böyle çok fotoğraf gördüm.Askerlerin, kesik kafaların yanında veya ellerinde kafalar olan asker fotoğrafları çok gördüm.Olmuş ihtimali bana kalırsa çok y... Devamını Gör

Therewasauser

Nerede çekilmiş olursa olsun bu insanlığa aykırı

Musty Bal

fasa fiso !!!! etek giyen orospu cocukları bunuda yaparlar ... TÜRK askeri şereflidir !