Dolmabahçe'de 'Gezi' Buluşması | Video

 > -

Vali Mutlu: "Gezi'yi Yüz Yüze Konuşalım"

Haber detayları için lütfen kaynak adresine tıklayınız.

Haberin Tamamı İçin:

Vali Mutlu Şimdi de Adres Verdi

Telefon numarasından sonra adres verdi...

İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu, bugün bir televizyon kanalında verdiği cep telefonu numarasından sonra yüz yüze görüşmek isteyenlere adres verdi. Vali Mutlu Twitter'da, "Bu gece yüz yüze görüşmek isteyenlerle 24.00'ten itibaren Dolma Bahçe Sa...

Haberin Tamamı İçin:

Dolmabahçe'de "Gezi" Buluşması

Vali Mutlu, kendisiyle görüşmek isteyenlerle bir araya geldi

İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu Dolmabahçe Saat Kule Kafe'de Gezi Parkı eylemcileriyle 00.30 sularında görüşmeye başladı.

Görüşme öncesi kapıda bir açıklama yapan Mutlu, Gezi Parkı'ndakilerle, beklentilerine ilişkin yapmaları gereken hususları değerlendirmek, kendi istedikleri hususları da görüşmek üzere bir çağrıda bulundum. Gelmeyi arzu eden gençlerle bir toplantı yapacağız. Gerekirse sabaha kadar devam edeceğiz. İyi geçeceğini umut ediyorum. Çevresel duyarlılık içinde bulunan gençlerle görüşmenin hepimiz için yararlı olacağını düşünüyoruz. Ümit ediyorum bu sohbet Gezi Parkı'nda bulunan her yaştaki gence de iyi bir mesaj olur dedi.

Vali Mutlu görüşmeye ilişkin basın mensuplarına bilgi verdiği sırada, bir kişi Vali Mutlu'ya hitaben, "Sıcak mesajlar verebiliyor musunuz? Vicdani bir muhasebe görevden alınmayı bile göze aldınız. Herşey güzel giderken televizyonu izlediğimde, ürktüm. Güven kaybı oldu. Buraya gelenler, Gezi Parkı'ndakiler tarafından yadırganabilir. Asla asla müdahale kararı vermeyin. Propaganda yapılıyor. Müdahale yok diyorsunuz müdahale ediliyor. Kendi kafanıza göre hareket etmeyeceksiniz. müdahale olmayacağına dair güvence istiyoruz" şeklinde konuştu.

Bu konuşmalardan sonra Mutlu eylemciye, Rahat ol. Hepimizin isteği hiç kimseye bir şey olmadan eylemlerin bitirilmesi şeklinde cevap verdi.

Vali Mutlu daha sonra görüşmelerin yapılacağı kafeye girdi.

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

Gezi ParkıHüseyin Avni MutluİstanbulTwittercep telefonu
Görüş Bildir