Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Vakit Dolmadan Zombilerden Kaçıp Ekibine Köprüyü Geçirtebilecek misin?

-

Bir dağın yamacında 3 kişiyle birliktesin ve zombiler üzerinize doğru geliyor. Zombilerden kurtulmak için köprüden karşıya geçip köprü halatını kesmeniz gerekiyor.

Sen 1, asistan 2, hizmetli 5, profesör ise 10 dakikada köprüyü geçebiliyor. Profesörün yaptığı hesaplara göre zombilerin köprüye ulaşmasına 17 dakika var.

Ama bazı handikaplar var. Köprü aynı anda en fazla 2 kişiyi taşıyabiliyor. Ortam karanlık olduğu için de geçişlerde gaz lambası kullanılması gerekiyor ama sadece 1 tane lambanız var.

Ben zombileri kafalarım, yüzerek geçerim, halatla uçarım gibi çakallıklar yasak :)

Evet ortamda profesör varken sorunu neden ben çözüyorum dediğinizi duyar gibiyiz...Yine de ben üstüme düşeni yaparım diyorsanız cevaba bakmadan biraz düşünebilirsiniz. Aşağıda cevaplar başlıyor.

Önce asistanla birlikte en hızlılar olarak karşıya geçmelisiniz. Köprüde yavaş olduğu için asistana ayak uydurmanız gerekiyor. Geçişiniz 2 dakika sürer. Siz daha hızlı olduğunuz için lambayı geri götürme görevi sizde.

3. dakikada lambayı devredersiniz ve ihtiyarlar profesörün hızıyla 10 dakikada karşıya geçerler.

Son 4 dakika kaldı. Asistan 2 dakikada lambayı size getirir. Birlikte dönmeniz de 2 dakika sürer ve tam 17. dakikada halatı kesip zombilerden kurtulursunuz.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
malcolm_ali

Bu oyunsa linki yok mu ? böyle gzl olmuyor.

daltonsan

Hiç uğraşmaya gerek yok birimiz bi moruğu öbürümüz de öbür moruğu sırtına alır geçer yani ne git gel he ilk seferde ben moruğu bırakırım geri giderim gaz lambasını veririm sonra öbürü bırakır gelir beni alır döneriz bu yani git gel git gel ne kafa yordum be bana neyse sanki benim meselem anasını satıyim resmen kavga ettim soruyla.

armagan-yalcin

halatı neden kesiyoruz zaten en fazla 2 kişi taşımıyormu ;)

minarellisoda

asistanı ayrı profesörü ayrı hizmetliyi ayrı sikeyim

deniz-kilic4

ŞAK DİYE YAPTIM

Görüş Bildir