Vahşi Hayvanlar Stüdyoda!

 > -

Vahşi Hayvanlar Stüdyoda!

Vahşi hayvan fotoğrafları genelde doğada çekilir. Ancak Brad Wilson konuya farklı bir perspektif getirmiş ve vahşi hayvanları fotoğraf stüdyosuna sokmuş. “Affinity” ismini verdiği çalışmasında zürafadan dağ aslanına pek çok hayvanı fotoğraflayan Wilson, "Senelerce sadece insanları çektim, ama hayvanlarla aramızda inanılmaz bir iletişim oluştu. Tamamen içgüdüleriyle hareket ettikleri için muhteşem fotoğraflar veriyorlar" diyor.

"Kaplanlar stüdyodaki varlıklarını inanılmaz kuvvetli bir şekilde hissetdiriyorlar. Çok büyükler ve çok kuvvetliler. Onları fotoğraflarken dış dünyadan tamamen soyutlandım."

"Pek çok vahşi hayvan stüdyoya girdi ama inanamayacaksınız en tehlikelisi babunlardı. Babunlarla hiç bir şekilde göz temasına girmemeniz gerekiyor. Yoksa bu teması bir tehdit gibi algılayıp agresif bir şekilde karşılık vermek istiyorlar. Bu yüzden babunların sadece yüzüne değil hiç bir yerine bakamadım. Zaten stüdyoda 5 eğitmen de vardı"

"Eğer fantastik bir dünyada yaşıyor olsaydık kendime evcil hayvan olarak dağ aslanını seçerdim. O kadar güzel, zarif ve güçlü bir yaratık ki."

"Büyük kedilerle çalışmak gerçekten çok zor. Etraftaki en güçlü ve vahşi canlı olduklarının farkındalar ve istediklerini yaptırıyorlar. İlgilerini çeken çok az şey var. Biri yemek ama çok kısa sürede yemeği bitiriyorlar. Asıl ilgilerini çekense uyku. Uyumak istiyorlarsa çekimi hiç umursamıyorlar ve hop yana devriliyorlar"

Discover the story behind Brad Wilson's fantastic pictures. Visit www.doinelgallery.com to discover more images.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

FACEBOOK YORUMLARI

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
Görüş Bildir