Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Uzaylılar Tarafından İşkence Gördüğün Ölüm Kampından Kurtulabilecek misin?

-

Sene 2961.

İnsanoğlu, yaşadığı en zor süreçlerden birisinden geçiyor; belki de en zor, en acı dolu zamanlarını yaşıyor.

Dünyamız, dünya dışı zeki varlıklar tarafından istila edilmiş ve pek çok insan ya ölmüş ya da kurulan ölüm kamplarında ölmeyi bekliyor.

Ve sen de onlardan birisin.

Ya önüne konulan engelleri aşar, sorulara doğru cevap verir ve bu ölüm kampından kurtulursun ya da ölümün soğuk kucağında bulursun kendini.

Haydi teste!

1. Uzayla alakalı bir soru ile başlayalım! Işık hızı kaç km/sn'dir?

2. İkinci sorun şu: Her şeyin anlamdan ve değerden yoksun olduğunu savunan felsefi görüş hangisidir?

3. Ölüm kampı burası, unutma! Sadece bir tek kibritiniz var, içinde bir gaz lambası, bir gaz sobası, ve bir de mum bulunan karanlık ve soğuk bir odaya girdiniz. Önce hangisini yakarsınız?

4. Bir sonraki soru ise imgeleme yeteneğin ile alakalı! Boşluğa hangisi gelmelidir?

5. Peki, renk skalasında 1 numaralı rengin zıttı hangi renktir?

6. Dünyayı istila eden varlıklar, sana geldikleri gezegenin fotoğrafını gösterdiler. Hangi gezegen bu?

Satürn
Uranüs
Neptün

7. İki resim arasındaki kaç fark var sence?

8. Annenin oğluna hastalık derecesinde ve tüm ruhsal doyuma erişildiği aşırı bağlılığı olarak bilinen kompleks hangisidir?

9. Zihinsel yönlenimizin nasıl işlediğini anlamaya çalışalım. Durdurulamaz bir cisim hareket ettirilemez bir cisme çarparsa ne olur?

Birbirlerini nötrleyerek yok olurlar.
Hareket ettirilemeyen cisim hareket eder.
Durdurulamaz olan cisim durur.
Durdurulamaz cisim durur, hareket ettirilemez cisim hareket eder.

Daha ilk soruda yakalandın!

Daha ilk soruda uzaylı yargıçlar seni tongaya düşürdüler ve yakalandın. Neyse problem yok, zihnini biraz dinlendirdikten sonra tekrar çöz bakalım testi!

Ölümün koridorlarına sıkıştın kaldın!

Aklın, beynin falan mı karıştı, ne oldu böyle? Zihninin odağını tam manasıyla teste çeviremedin öyle sanıyoruz ki. Fakat sorun yok, hepimizin başındaki sıradan bir beladır bu, odaklanamamak. Birkaç saniye dinlendir zihnini ve baştan çöz testi!

Duvarlar seni tanıdı!

Aslında ilk iki sorudan sonra, hastanenin duvarlarını yıkıp geçecekmişsin gibi bir izlenim vermiştin fakat olmadı. Zihinsel anlamda odaklanarak başlamış, dikkatini toplamıştın fakat anlık bir zihinsel kayıp, yanlış cevaplamana sebep oldu. Olsun, haydi bir daha!

Zihinsel sanrılar sonun oldu!

İşler birazcık kızışmaya başlayınca, zihnini kolaylıktan zorluk seviyesine çekmekte birazcık zorlandın gibi sanki. Anlık kaymalar olabilir, çok da takılmamak lazım. Baştan çözelim, haydi!

Zihninin içinde izleniyorsun!

Sana bu aşamada sordukları bu sorularla, zihninin derinlerine ne kadar inebildiğini, ne denli sınır tanımaz düşünebildiğini görmek istediler fakat sen maalesef başarısız oldun! Neyse, haydi bir daha!

Anlık bilinç kayması yaşadın!

Bilinç, insanoğlunun hükmetmekte en çok zorlandığı bilişsel kavramlardan birisidir. Kontrol altına alması, yaşamın doğru tarafına kanalize etmesi pek zordur. Bu nedenle pes etme, tekrar dene! Kaçalım şu lanet yerden!

İçini şiddet kaplamış!

Sana bu aşamada bilerek sordular bu soruyu, zihninin derinleri ne kadar şiddetle kaplı bunu görmek istediler ve sen de maalesef bu aşamada başarısız oldun! Neyse, haydi bir daha!

Dikkatin yerinde mi?

Gayet iyi gidiyordun fakat zihninle olan savaşın sana birazcık pahalıya mal oldu ve yanlışa yöneldin! Olsun, haydi bir kez daha!

10. Son bir adım kalmıştı :(

Yazacak çok fazla şey yok. Zaten sona geldin ve bir şeyler söyleyerek aklını karıştırmayalım hiç. Son bir adım, haydi!

İşkence sırası sende!

İşte zihnini sadece rakamsal verilerle sınırlandırmayıp, zekâsını her açıdan sonuna kadar kullanan bir beyin! Ve bu cehennemden de zekâ dolup taşan aklın ile özgürlüğüne kanat çırptın!  En önemli özelliğin sahip olduğun bu zekayı sorunlar üzerinde soğukkanlılıkla etkili bir şekilde kullanabilmen. Bir olay esnasında olabilecek şeyleri zihninin derinliklerine inip, en ince detayına kadar görebiliyor, hatta bazen önceden bile hissedebiliyorsun. Bu kadar ayrıntıcı bir zihin ve yüksek algı ile hassas yapın bir araya gelince seni hiçbir zorluk, hiçbir kilit ya da parmaklık engelleyemez, engelleyemedi de! Sorulan sorulara verdiğin akılcı ve pratik cevaplarla herkesi fazlasıyla etkiledin ve zihinlerine girerek, onları resmen manipüle ettin.

Onedio Testlerini Facebook'tan takip etmeyi unutmayın!

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
58berfint

İşte zihnini sadece rakamsal verilerle sınırlandırmayıp, zekâsını her açıdan sonuna kadar kullanan bir beyin! Ve bu cehennemden de zekâ dolup taşan aklın ile özgürlüğüne kanat çırptın! En önemli özelliğin sahip olduğun bu zekayı sorunlar üzerinde soğukkanlılıkla etkili bir şekilde kullanabilmen. Bir olay esnasında olabilecek şeyleri zihninin derinliklerine inip, en ince detayına kadar görebiliyor, hatta bazen önceden bile hissedebiliyorsun. Bu kadar ayrıntıcı bir zihin ve yüksek algı ile hassas yapın bir araya gelince seni hiçbir zorluk, hiçbir kilit ya da parmaklık engelleyemez, engelleyemedi de! Sorulan sorulara verdiğin akılcı ve pratik cevaplarla herkesi fazlasıyla etkiledin ve zihinlerine girerek, onları resmen manipüle ettin.

58berfint

geçtim

bir-korefani

GİFİNİZE SIÇAYIM EMİ!! ÖDÜM KOPTU LANNN!

so-far-so-good

lan bi hikaye bi kurgu vardır diye girdik ama bu ne saçma sapan bir test, #2 soru ne öyle? uzaylılardan mı kaçıyoruz Nietzsche den mi?

p0ncikpanda

İşte zihnini sadece rakamsal verilerle sınırlandırmayıp, zekâsını her açıdan sonuna kadar kullanan bir beyin! Ve bu cehennemden de zekâ dolup taşan aklın ile özgürlüğüne kanat çırptın! En önemli özelliğin sahip olduğun bu zekayı sorunlar üzerinde soğukkanlılıkla etkili bir şekilde kullanabilmen. Bir olay esnasında olabilecek şeyleri zihninin derinliklerine inip, en ince detayına kadar görebiliyor, hatta bazen önceden bile hissedebiliyorsun. Bu kadar ayrıntıcı bir zihin ve yüksek algı ile hassas yapın bir araya gelince seni hiçbir zorluk, hiçbir kilit ya da parmaklık engelleyemez, engelleyemedi de! Sorulan sorulara verdiğin akılcı ve pratik cevaplarla herkesi fazlasıyla etkiledin ve zihinlerine girerek, onları resmen manipüle ettin. da ne demek :( olmadımı yaneeeeeeeeeeeeeeeee?

Görüş Bildir