Ustasından Black Ops 2 Tavsiyeleri

 > -
1 dakikada okuyabilirsiniz

Ustasından Black Ops 2 Tavsiyeleri

Ustasından Black Ops 2 Tavsiyeleri

Oyunun tasarımcısı bakın nasıl oynuyormuş

Eğer siz de CoD: Black Ops 2'yi oynayan milyonlarca oyuncudan biriyseniz, bu haberimiz sizin için önemli olabilir. İngiltere'deki resmi Playstation dergisine demeç veren Black Ops 2'nin tasarımcı ve yönetmeni David Vonderhaar, çoklu oyuncu modlarında nasıl bir karakter kullandığını açıkladı. Oyunun mekaniklerini en iyi onun bildiğini kabul edersek, aslında can kulağıyla dinlemek gerekir.

Vonderhaar öncelikle güvendiği bir saldırı tüfeğiyle başlıyor anlatmaya; SCAR-H ya da Type 25 . Bunlara iki adet eklenti takıyor; bunlardan ilki, ekstra mermi için Extended Clip , ikincisi ise tam otomatik ve yarı otomatik atış modları arasında geçiş yapabilmek için " Select Fire ". Böylece hem yakın mesafede hem de uzak mesafede optimum verimi alan Vonderhaar; "tek bir haritada olabildiğince esnek olmalısınız." diyor.

İkincil silah olarak B32R tabanca tercih eden yapımcı, perk olarak, sizi patlama hasarından oldukça koruyan 1. seviye perklerden " Flak Jacket " ve taktik silahları etkisiz kılan üçüncü seviye perk olan " Tactical Mask " tercih ediyor.

Son olarak iki adet el bombası taşımasına izin veren Danger Close ve düşmanların her türlü patlayıcı cihazlarını etkisiz hale getiren Trophy System ile karakterini tamamlıyor Vonderhaar.

Defansif yetenekler ile ofansif silahları iyi bir şekilde harmanlayan yapımcının karakteri bu şekilde. Eğer siz de henüz kendinize bir oyun tarzı belirleyemediyseniz ya da mavcut olandan sıkıldıysanız, Vonderhaar'ın tarzını deneyebilirsiniz. Ya da siz memnun olduğunuz karakterinizi yazarak diğer oyunculara örnek oluşturabilirsiniz.

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

İngilterePlaystationTercihoyun
Görüş Bildir