Ünlü Spikerden Korkunç İddialar: 'Eşim Başıma Silah Dayadı, Şiddet Yüzünden Bebeğimi Düşürdüm'

-

Habertürk spikeri Benan Kepsutlu, geçen yıl evlendiği İstanbul İstihbarat Şube Müdürü Özgür Taşdemir'den boşanmak için dava açtı. Dava dosyasına, Taşdemir'in eşinin kafasına silah dayadığı ve ölümle tehdit ettiği iddiaları da girdi.

"Eşinden gördüğü şiddet nedeniyle çoğu zaman programlara çıkamamış."

Hürriyet'in haberine göre, evlendiklerinden 3 ay sonra müdürlüğe yükselen Özgür Taşdemir, Kepsutlu'nun iddialarıyla açığa alındı. 

Aynı zamanda ünlü spikerin avukatı dava dilekçesinde şunları söyledi: “Müvekkilim, evlendiği günden beri eşinden psikolojik, sözlü ve fiziksel şiddet görmektedir. Eşinden gördüğü şiddet nedeniyle çoğu zaman programlara çıkamamış, öğretim görevlisi olduğu kurumda da derslere girememiştir. Vücudunun çeşitli yerlerinde morluklar oluşan, kolu kırılan müvekkilin koluna hastanede platin takılmıştır."

Şiddet görmesi yüzünden bebeğini düşürmüş ancak bebek 4 aylık olduğu için kürtaj yoluyla alınmış.

Avukatın dilekçesinde bulunan iddialara göre, Özgür Taşdemir, Benan Kepsutlu'ya hamilelik döneminde şiddet göstermiş ve bebeğin ölümüne sebep olmuş. Aynı zamanda da, kürtaj olan Benan Kepsutlu'yu yatağında da darp etmeye devam etmiş. Kepsutlu'nun saçlarından tutan Taşdemir, kolundaki serum girişini çıkartmaya çalışmış.

"Koruma kararı çıkarılmasına rağmen tehdit etmeye ve sürekli mesaj atmaya devam etmektedir."

Dilekçede bulunan "Davalının 1 milyon lira tazminatın yanı sıra aylık 20 bin lira tedbir nafakasına hükmedilmesini ve mal varlığına tedbir konulmasını istiyoruz" ibarelerinin yanı sıra Kepsutlu, düğünde takılan 1 milyon TL'nin de kendisine iadesi için dava açtı.

YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

İstanbulhamilelik
Görüş Bildir