Ünlü Olsan Hangi Skandalla Gündeme Gelirdin?

859PAYLAŞIM

Hepimiz magazin haberlerinden ve özellikle skandallardan gizlice de olsa bir zevk alıyoruz; onları eğlendirici buluyoruz!

Belki de insan olmanın bir parçası olarak ünlülerin de bazen kontrolden çıkabildiklerini görmek bizi rahatlatıyordur... Bilemeyiz! Tek bildiğimiz, ünlü olsak kesin bizler de bazı skandallara imza atardık!

Sizce o skandallar neler olurdu, merak ediyorsanız buyurun testimize...

1. Bir kombin seç!

2. Şu hayat yolunda en kıymet verdiğin şey nedir?

Kesinlikle aşk!
Kendime değer veririm; özsaygı ve gurur!
Ailem her şeyimdir.
Sanat!

3. Seni en çok öfkelendiren şeyi seç!

Her işe burnunu sokan, hadsiz insanlar...
Aşağılanmak, küçümsenmek, hakarete uğramak...
Kötü kalpli, hak yiyen insanlar...
Sahte, iki yüzlü insanlar!

4. Öfken...

volkan gibidir. Aniden patlarım ve adeta yakarım!
hortum gibidir. Kendimi de, etrafımı da tarumar ederim!
tsunami gibidir. Sinirden ağlarım ama çabuk geçer.
fırtına gibidir. Uzun süre ortalığı talan ederim.

5. Düşmanlarına ne yapacaksın?

En pahalı halılarına kan dökeceğim!
Elimi kirletmeden zehirleyeceğim...
Vuracağım onları, dış dış dış!
Sebze gibi doğracağım!

6. En büyük zaafın ne peki?

Aşık olunca gözüm başka şey görmüyor.
Aile deyince bende akan sular duruyor.
Gururlu olmak konusunda hassasım.
Biraz rekabetçiyim. En iyi olmak benim zaafım.

7. Son olarak da Türk dizilerinden fettan bir kadın karakter seç!

Hürrem!
Firdevs Yöroğlu!
Bihter Ziyagil!
Ferhunde!

"Ne dedin sen?!" skandalının baş karakteri olurdun!

Dobrasın! Lakin bu skandala sebep olmak için dobralık yetmez, aynı zamanda çok da öfkeli birisin... Hele konu gururuna ve karakterine gelirse! Sana yanlış yapanları, hakaret edenleri cezalandırmakta bir beis görmüyorsun. Pişmanlık duymak ise asla sana göre değil. Ateşli, sert ve güçlüsün. Çok iyi Osmanlı tokadı atıyorsun bir de...

"Tostumu yedim, bekliyorum" skandalına adın karışırdı!

Kendi kafasına göre takılan, neşeli bir kardeşimizsin. Her şeyi çok da ciddiye almadan, eğlenerek yaşamak istiyorsun. Fakat etrafındaki herkes senin gibi rahat olmayabilir. Güzel elektriğinle kıskanılan bir insan olduğun için, başına çorap örebilirler. Dikkatli olmanda fayda var!

Gazetecilerden kaçmak isterken bar penceresine sıkışabilirdin!

Duygularına göre yaşıyorsun! Kimse sana istemediğin bir şeyi zorla yaptıramaz. Fakat kimseyi kırmak, üzmek istemeyen yapından dolayı da "hayır" demekte zorlanıyorsun. Bu yüzden çoğu zaman kendini saçma sapan durumlara sokabilirsin. İnsanlarla arana daha kalın çizgiler çekmen ve yerine göre sert bir tavır takınman senin faydana olabilir!

Yasak aşk maceranın sonunda hapse düşebilirdin!

Gerçek bir aşk insanısın! Hayatını, rüyalarını, gerçekliğini, her şeyini kalbin yönetiyor. Yarı hayal, yarı somut bir dünyada yaşıyorsun. Bu senin güzel şeyler üretebilmene ve çok sevilmene sebep oluyor fakat zalim bir dünyada yaşıyoruz be... Bazen daha gerçekçi düşünmek senin için iyi olabilir. Aşkı güneş, bulut, çiçek, böcek sanmaya gerek yok!

Kafanı bozan gazetecilere küfredebilirdin!

Sen sadece dobra ve dürüst değil, aynı zamanda çok da zeki bir insansın. Sabırlısın. Fakat sabrının taştığı yerde senin gazabından korkulur. Düşmanını sakin sakin laflarınla döversin. Gerçek bir insan sarrafı olduğun için de, kimin neyi duymak istemeyeceğini, kime neyin yakışacağını en iyi sen bilirsin. Allah senin eline düşürmesin!

"Siz Feraye'yi nereden tanıyorsunuz?" diyebilirdin...

Sen iyisin, hoşsun, tatlısın fakat biraz safsın ve sakarsın! Sırlarını insanlara çok çabuk veriyorsun; yalan söylemeyi, iş çevirmeyi pek iyi beceremiyorsun! Kolay manipüle edilen bir yapın var. Daha dikkatli olmalısın yoksa bu hayat yolunda seni daha çoook üzerler... Hele hele yasak, gizli saklı işlere kalkışırsan!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
ilker-sirin1

"Tostumu yedim, bekliyorum" skandalına adın karışırdı!

deniz-kaya27

Dobrasın! Lakin bu skandala sebep olmak için dobralık yetmez, aynı zamanda çok da öfkeli birisin... Hele konu gururuna ve karakterine gelirse! Sana yanlış yapanları, hakaret edenleri cezalandırmakta bir beis görmüyorsun. Pişmanlık duymak ise asla sana göre değil. Ateşli, sert ve güçlüsün. Çok iyi Osmanlı tokadı atıyorsun bir de... neymişim ben ya

candy111

Gerçek bir aşk insanısın! Hayatını, rüyalarını, gerçekliğini, her şeyini kalbin yönetiyor. Yarı hayal, yarı somut bir dünyada yaşıyorsun. Bu senin güzel şeyler üretebilmene ve çok sevilmene sebep oluyor fakat zalim bir dünyada yaşıyoruz be... Bazen daha gerçekçi düşünmek senin için iyi olabilir. Aşkı güneş, bulut, çiçek, böcek sanmaya gerek yok!

gonca-gul-aslan

"Ne dedin sen?!" skandalının baş karakteri olurdun! Dobrasın! Lakin bu skandala sebep olmak için dobralık yetmez, aynı zamanda çok da öfkeli birisin... Hele konu gururuna ve karakterine gelirse! Sana yanlış yapanları, hakaret edenleri cezalandırmakta bir beis görmüyorsun. Pişmanlık duymak ise asla sana göre değil. Ateşli, sert ve güçlüsün. Çok iyi Osmanlı tokadı atıyorsun bir de...

arzu-akaydin

Gazetecilerden kaçmak isterken bar penceresine sıkışabilirdin!

Görüş Bildir