Ünal Aysal Yunan Basınında

-
1 dakikada okuyabilirsiniz

Ünal Aysal Yunan Basınında

Ünal Aysal Yunan Basınında

G.Saray Başkanı Ünal Aysal’ın büyük aşkı, Yunan basınına manşet oldu.

Yabancı Damat dizisi, bir kez daha gerçek oldu... Tek farkla, bu kez damat Türk, gelin Yunan. Ege'nin diğer yakası şimdi bu aşkın kahramanı olan G.Saray Başkanı Ünal Aysal'ı konuşuyor. Yunan basını, Fani Grammatikogianni ile Başkan Ünal Aysal'ın 6 yıl önce başlayan ilişkisini modern bir peri masalına benzetti.

İşte Yunan Madata gazetesinin gözünden Fani Grammatikogianni-Ünal Aysal aşkının dünden bugüne tüm detayları:

FANİ KALEYİ FETHETTİ
"Güzel ve tecrübeli bir gazeteci, Türkiye'deki en güçlü erkeklerden birinin kalbini çaldı ve hayatının kadını oldu. G.Saray Başkanı Ünal Aysal, Fani'ye ilk görüşte çarpıldı. Çift, kaderin bir cilvesiyle rastlantısal olarak tanıştı. Aysal, Atina'ya bir iş ziyareti sırasında gittiği lokantada Fani'yi gördü. Aşk, gök gürültüsü gibiydi. İşadamı güzel Yunan'a yakınlaşmaya çalıştı. Aysal'ın birçok teşebbüsün ardından çift birlikte olmaya başladı. Fani kaleyi fethetti.

ÇOK YETENEKLİ VE TECRÜBELİ
6 yıl önce yaşanan bu olayın ardından çift hayatlarını Cenevre, Atina ve İstanbul arasında böldü. Aysal, sadece G.Saray başkanı değil aynı zamanda enerji sektorünün liderlerinden. Şirketi Unit International, Ortadoğu'nun en büyüklerinden biri ve Türkiye'nin yanı sıra İran, Bulgaristan ve İtalya'da faaliyette. Sadece Türkiye'de ürettiği enerji 2 bin megawatın üzerinde. Fani ise yıllarca Yunanistan'da birçok TV kanalında muhabir olarak çalıştı. Yeteneği ve tecrübesiyle sıradan gazetecilerden ayrıldı.

KIZLARINA ALİN İSMİNİ VERDİLER
Fani, şimdi Aysal'a Yunan kültürünü ve ülkemizin güzelliklerini anlatıyor. Çift, bu yaz 50 metrelik lüks yatla Yunan adalarını gezdi. Çift 6 ay önce doğan kızlarına da Alin ismini verdi. Alin, Cenevre'de doğdu."

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

Galatasaray Spor KulübüİranİstanbulİtalyaManşetÜnal AysalYunanistanaşk
Görüş Bildir