Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Ünal Aysal: "Galatasaray Yönetimi İsterse Yardım Ederim"

 > -

Dursun Özbek ve yönetimden memnun olmayan bazı taraftarlar sosyal medyadan ağır eleştiriler yapmış, eski başkanın göreve dönmesi için kampanyalar başlatmıştı; Aysal da sessizliğini bozdu ve Galatasaray'a yardıma hazır olduğunu açıkladı.

Galatasaraylı bazı taraftarlar, Kevin Grosskreutz transferinde yaşanan son gelişmeler ve yönetimin yürüttüğü transfer politikasını beğenmeyip sosyal medya üzerinden ağır eleştiriler yapmışlardı. Taraftarlar Cim Bom'un eski başkan Ünal Aysal’ın da yeniden göreve gelmesi konusunda bazı kampanyalar başlatmışlardı. Aysal, taraftarın geri dönüş isteğine cevap verdi.

Önemli olan etik

Eski başkan, “Uzak Doğu’da iş seyahatinde olduğum için son gelişmeleri takip edemedim. 17 Eylül’de döneceğim. Ancak her halükarda Galatasaray‘ın 3 yıl için seçilmiş bir başkanı var. Biz üyeler olarak onlara yardımcı olmak zorundayız. Şu anda ne benim ne de bir eski başkanın yorum yapması doğru olmaz. Ayıp olur. Taraftarın teveccühü beni her zaman cesaretlendirmiş ve onurlandırmıştır. Ancak işin sahibi Galatasaray Genel Kurulu ve onun seçtiği başkandır. Galatasaray’da başarı kadar daha da önemli olan etik kurallardır. Yönetimin başarısı için yapılacak bir şey, verilecek destek varsa zaten onlar bunu bizlerden talep edebilirler, bizler de imkanlarımız dahilinde ne varsa yapmaya çalışırız” dedi.

Başkan bırakmıyor

Galatasaray’da Divan Kurulu'nun aylık olağan toplantısı 9 Eylül Çarşamba günü yapılacak. Bu toplantıda üyelerin başkan Dursun Özbek’e ağır eleştirilerde bulanacağı iddia ediliyor. Kulislerde Özbek’in istifa etmeyi düşündüğü dile getiriliyordu. Ancak başkana yakın kaynaklardan Özbek’in istifa etmeyi düşünmediği, görevine devam edeceği yönünde bilgiler geliyor.

Radyospor

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ
Görüş Bildir