Görüş Bildir

Ünal Aysal'dan Seçim Açıklaması

Anasayfa > Spor

Ünal Aysal'dan Seçim Açıklaması

Galatasaray Kulübü Başkanı Ünal Aysal, kulüpte erken seçimin olmayacağını ve seçimin 2016 yılında olacağını söyledi.

Galatasaray Lisesi’nde gerçekleştirilen Divan Kurulu toplantısının bitiminde basın mensuplarının sorularını cevaplamak istemediğini ifade eden Başkan Ünal Aysal, erken seçim yapılacağı iddiaları üzerine şunları ifade etti: “Öyle bir şey yok. Bunları nereden çıkarıyorsunuz. Olan biten bir şey yok. Zamanı var; 2016 yılı.”

Öte yandan gün içinde eski yöneticilerden Özer Saraçoğlu’nun Galatasaray’da erken seçime gidileceğini ve Başkan Ünal Aysal’ın seçimlerde aday olmayacağını iddia etmişti.

Kaynak: http://amkspor.com/2014/02/12/unal-ay...

'Resmen Tecavüze Uğramaktayız'

Galatasaray olağan divan toplantısı Galatasaray Lisesi Tevfik Fikret salonunda başladı

Yedek üye Mehmet Karlı, hukuki konularla ilgili yaptığı açıklamalarda, 'Galatasaray Logosu Galatasaray'ın tescili altındadır. Ama bazı tekstil firmaları hem logomuzu hem de Galatasaray ismini izinsiz ve telifsiz kullanmada resmen tecavüze uğramaktayız.' dedi.

Bazı derneklerin Galatasaray ismini kullanmada hiçbir izin almaksızın kullanım yaptığını da belirten Karlı, 'Bu duruma kardeşlik renktaşlık bağı içinde belli oranda müsade ettik. İsim hakkı ve logomuz bundan sonra yönetim kurulu ve genel kurul üyelerinin cevaz vermesi durumunda belli hukuksal yaptırımlar uygulanacak ve belli bedeller karşılığında isim hakkı ve logonun kullanıp kullanılamayacağı karara bağlanacaktır.' diye konuştu.

Bir Galatasaray divan üyesinin 'Galatasaray TV Digitürk'ten çıksın' teklifine ise bir açıklama getiren Özkan Olcay, 'Galatasaray Kulübü ve Digitürk arasında 26 Temmuz 2013 tarihinde yapılan sözleşme devam etmektedir. Eğer Digitürk'ten çıkarsak yayıncılık yapabilme adına 3,5 milyon dolar civarında bir maliyetimiz oluşuyor. Televizyon için yapılan çalışmaların son derece kompleks olduğunu belirtir ve Digitürk'le yapılan anlaşmanın devam ettiğini söylemek istiyorum.' dedi.

Kaynak: http://sampiy10.gazetevatan.com/haber...
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?