Uludere Kavgası Moderadörü Çaresiz Bıraktı!

 > -

Uludere Kavgası Moderadörü Çaresiz Bıraktı!

Uludere Kavgası Moderadörü Çaresiz Bıraktı!

Uludere'de savaş uçakarının 34 sivili öldürmesiyle başlayan tartışmalar hızını kesmeden devam ederken, olayın yıl dönümünde haber kanalları yine Uludere sürecini ekrana taşıdı.

Habertürk'te Didem Yılmaz'ın sunumuyla ekrana gelen Türkiye'nin Nabzı programında da konu yine Uludere'ydi. AK Parti, CHP ve MHP'yi temsilen milletvekillerinin katıldığı pogram zaman zaman sert tartışmalara sahne oldu. Özellikle AK Partili Mehmet Metiner ile CHP'li Levent Gök arasında birbirlerini "katliamlarla" varan suçmalar ekrana yansıdı.

Mehmet Metiner'in, Uludere soruşturmasıyla ilgili olarak "Yargıdan sonuç çıkmazsa biz hesap sorarız" demesi üzerine ortam bir anda gerildi. CHP'li Levent Gök'ün de karşılık vermesiyle karşılıklı "katliamcı" suçmaları başladı.

Programın moderatörü Didem Yılmaz ise bir süre vekillerin sakinleşmesini beklerken, birkaç dakikalık kavgadan sonra reklam arasına gitmek zorunda kaldı. Yılmaz, vekillerin sert suçlamaları karşısında iki tarafına sakin olmaya davet etti ancak işe yaramadı. Birkaç kez uyarılarını tekrar etmesine rağmen vekiller sakinleşmeyince çaresiz kalan Didem Yılmaz çareyi reklama gitmekte buldu.

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

Adalet ve Kalkınma PartisiCumhuriyet Halk PartisiMehmet MetinerMilliyetçi Hareket PartisiSavaş
Görüş Bildir