Ultraslan, Terim İle Aynı Görüşte Değil

-

Fatih Terim: Bence Arena'yı Beşiktaş İle Paylaşmalıyız

Fatih Terim: Bence Arena'yı Beşiktaş İle Paylaşmalıyız

Fatih Terim, Fi Yapı İnönü Stadı'nın yıkımı sonrasında Beşiktaş'ın maçlarını Türk Telekom Arena'da oynayabilmesi gerektiği görüşünü ortaya attı.

"Beşiktaş'ın böyle bir isteği olursa elbette kararı yönetim kurulumuz verir. Ancak bana kalsa; Beşiktaş Türk Telekom Arena'da oynamalı derim. Futbolumuz içinde bulunduğu bu ortamda bütün kulüpler birbirlerine yardımcı olmalı. Biz daha önce üçümüz bir statta oynamadık mı? Şimdi neden olmasın. Hatta daha da ileri giderek destekliyorum. Beşiktaş'ın maç günleri, Galatasaray Store mağazamızın yarısı kullanım için Beşiktaş'a verilebilir. Store mağazasının yarısı siyah beyaz olabilir, Beşiktaş ürünleri satılabilir.",

Haberin Tamamı İçin:

UltrAslan, Terim İle Aynı Görüşte Değil

UltrAslan, Terim İle Aynı Görüşte Değil

UltrAslan'ın internet sitesinde yayımlanan açıklamada, bugün medyada yer alan haberlerde teknik direktörleri Fatih Terim'in statlarının bir başka takımla ortak kullanılması ile ilgili verdiği demeçlere UltrAslan olarak hiçbir şekilde katılmalarının söz konusu olmadığı vurgulanarak, ''Bu konuda hocamızın fikirleri ile tamamen zıt bir düşüncedeyiz'' denildi.

UltrAslan'ın açıklamasında, ''Yönetimimizden bu konuda net bir tavır ve kesin bir ret cevabı bekliyoruz. Ali Sami Yen Spor Kompleksi TT Arena'da Galatasaray haricinde bir takım, ancak deplasman takımı olarak sahaya çıkar!'' ifadelerine yer verildi.

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

Arda TuranBeşiktaş Jimnastik KulübüFatih TerimSiyah BeyazTürk Telekom
Görüş Bildir