Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

UltrAslan'dan Zehir Zembelek Açıklama!

-
1 dakikada okuyabilirsiniz

UltrAslan'dan Zehir Zembelek Açıklama!

UltrAslan'dan Zehir Zembelek Açıklama!

UltrAslan, teknik direktör Fatih Terim'in görevden alınmasından ardından resmi sitesinden tepkisini ortaya koyan bir açıklama yaptı.

Galatasaray'ın bağımsız taraftar grubu UltrAslan, teknik direktör Fatih Terim'in görevden alınmasından ardından resmi sitesinden tepkisini ortaya koyan bir açıklama yaptı. Galatasaray Başkanı Ünal Aysal'ın Mekteb-i Sultani tarafından yönlendirildiği ifade edilirken, yer yer sert cümleler kuruldu. İşte o açıklama:

"Bu akşam itibarıyla Galatasaray Spor Kulübü Yönetim Kurulu toplantısı sonucunda Teknik Direktörümüz İmparator Fatih TERİM ile yolların ayrılması kararının çıktığını üzülerek öğrenmiş bulunuyoruz."

"Galatasaray ne zaman başarılı olsa, ne zaman ivmesini yukarıya doğru çevirse harekete geçen hastalıklı kafatasçı zihniyetin uzun süredir devam eden operasyonu da bu hareketle ne yazık ki kendi açılarından başarıya ulaşmış, Galatasaray'ımızı ise derin bir kaosun ortasına itmiştir."

"UltrAslan olarak son yaptığımız koreografide dahi armamızın doğduğu Mekteb-i Sultani ile gurur duyduğumuzu dünyaya ilan etmiş, ve tüm Galatasaray camiasını bir arada omuz omuza olmaya davet etmiştik. Ancak camianın köşe başlarını tutmuş bu kafatasçı ve Galatasaray Lisesi kültürü ile alakası olmayan hastalıklı zihniyet, Mekteb-i Sultani kimliklerinin arkasına saklanarak entrikalarını hayata geçirmiş, göreve geldiği günden bugüne Başkanımızı yanlış yönlendirmiş ve halen de yönlendirmektedir. Ne yazık ki Başkanın düştüğü bu tuzak bugün Galatasaray’ın gelmiş geçmiş en büyük efsanelerinden birine çok büyük bir vefasızlık örneği sergilemesine neden olmuştur."

"Biz Hocamızın söylediği gibi “Aslolan GALATASARAY’dır” felsefesini benimsemiş GALATASARAY taraftarları olarak takımımızın her zaman yanında olacağız."

"Ancak Hocamıza yapılan bu ayak oyunlarını unutmayacağımızı ve bunun kamuoyunda gayet iyi bilen sorumlularının enselerinde."

"GALATASARAY taraftarının nefesini daima hissedeceklerini kamuoyuna kararlılıkla bildiririz!"

Haberin Tamamı İçin:

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

Arda TuranFatih TerimGalatasaray Spor KulübüÜnal Aysal
Görüş Bildir