UEFA Düğmeye Bastı

-

UEFA düğmeye bastı!

UEFA düğmeye bastı!

Beşiktaş Futbol Yatırımları A.Ş. tarafından Kamuyu Aydınlatma Platformu'na yapılan bildirimde, "UEFA tarafından yapılan bildirim üzerine 01/05/2012 tarihi itibariyle UEFA Kontrol ve Disiplin Komitesi nezdinde Şirketimizin mali konularla ilgili görüşüne başvurulacaktır" denildi.
Bilindiği üzere UEFA, futbol kulüplerinin "Mali Fair Play" kapsamında mali durumunun sürdürülebilirliği konusunda bir dizi kurallar getirmiş ve kulüplerin bu kurallara uyması için de geri sayımı başlatmıştı.
Özellikle futbolcu alacakları konusunda hassasiyetin yüksek olduğu bu kurallarda, sermaye yeterliliği gibi unsurlar da başlıca kriterler arasına alınmıştı.

Haberin Tamamı İçin:

Kartal'ı Bekleyen Büyük Tehlike

Kartal'ı Bekleyen Büyük Tehlike

Fikret Orman: UEFA, Avrupa'ya gitmememiz gerektiğini iddia ediyor.
Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, duruşmanın sonucunda neyin olacağını bilmediğini belirterek sözlerine şöyle devam etti:
"UEFA'nın geçmiş dönemden disiplin yönetmeliğine göre, birtakım suçlamalar var. Biz de gidip savunmamızı yapacağız. Bizzat kendim de orada olacağım. İddialar arasında esas itibari ile kulübümüzün UEFA'yı, daha önceki dönemlerde bir takım kriterler ile alakalı yanlış yönlendirdiğini ve bu sebeple de Beşiktaş olarak Avrupa kupalarına katılmamamız gerektiğini iddia ediyorlar."
Başkan Fikret Orman, bu durumun ilk defa başlarına geldiğini söylerken, 1 Mayıs...

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

1 MayısBeşiktaş Jimnastik KulübüFikret OrmanUEFAdizifutbol
Görüş Bildir