Ucuza Kitap Gönder!

-

Ucuza Kitap Gönder!

Ucuza Kitap Gönder!

Ptt son bir yıldır benimde çok sonra haberim olan iki uygulamayı daha hayata geçirmiş durumda.Birincisi kitap okumayı destekleyen kampanyasıyla https://www.pttkitap.com adlı internet sitesi üzerinden piyasa fiyatından ucuza bulabileceğiniz kitaplar yer almaktadır.Üstelik aldığınız kitaplar Ptt Kargo farkıyla adresinize kadar teslim edilmektedir.

İkincisi ise ucuza kitap gönderme tarifesidir.Bu da Ptt Kargo’nun çıkışı gibi fazla duyulmayan bir uygulama olsa da Türkiye'nin herhangi bir şehrine kitap gönderme de maddi olarak çok avantajlı oluyor. 2012’nin mart ayında başlayan bu tarifeye göre Türkiye'nin her yerine bir(1) kitap gönderme 2.5TL, birden fazla kitap gönderiminde de kargo tutarının %50’sini ödüyorsunuz.

İşin ilginç yanı bunu bazı Ptt çalışanlarının da bilmemesi.Geçenlerde yaşadığım bir olayı anlatmak istiyorum. Ptt Kargo’nun bu kampanyasıyla kitap göndermek için şubeye gittim.Memura bu tarifeden kitap göndermek istediğimi söyledim.Ancak o da tam olarak bilmediğinden birkaç yere telefon açarak kargo indirim kodunu bulmaya çalıştı.En sonunda kargo indirim kodunu buldu ve tek kitabımı 2.5TL’ye göndermiş oldum.Şubeden tam çıkıyordum ki memur arkamdan seslendi “yeni nesli hiç sevmiyorum nerede yeni bir şey çıksın hemen kullanmak istiyorsunuz” diyordu J. Sözün özü sizde bu kampanyadan yararlanarak sevdiklerinize kitap gönderebilirsiniz onları okumaya teşvik edebilirsiniz…

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

Kitapmemur
Görüş Bildir