Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Üç Dahi Kadının Muhteşem İcadı: Kendinden Emici İç Çamaşırı!

 > -

''Kadınlar için ayın en normal zamanı olan regl dönemiyle ilgili tüm kültürü değiştirmek istiyorum. Bunu da anneanne külotları veya bebek bezi gibi hissettiren pedlerle yapmak istemiyorum!''

İşte tüm kadınları mutluluktan havalara uçuracak olan Thinx'in kurucu ceo'su Miki Agrawal'ın, tüm bu süreç boyunca sürekli kendine hatırlattığı şey buymuş: Fark yaratmak...

Kaynak: http://www.nydailynews.com/life-style/he...

Vakit değişim vaktidir!

1931 yılı, yani tamponun icadından bu yana kadınların regl dönemlerini kolaylaştıracak hiçbir gelişme olmadığından yakınan  Radha ve Miki Agrawal kardeşler Antonia Dunbar adlı arkadaşlarıyla bir araya gelip bu sorun için bir çözüm aramaya başladılar.

Ve bu sürecin sonunda tüm kadınları mutluluktan havalara uçuracak şeyi buldular: Kendinden Emici İç Çamaşırı

''Moda mevsimlere göre değişmemeli. Moda, mevsim farketmeksizin bir şeyleri değiştirmeli!''

Kadınların hayatını oldukça kolaylaştıracağa benzeyen Thinx, aynı zamanda tüketim çılgınlığını da azaltacağını vaad ediyor.

Peki Thinx bütün bu korumayı nasıl sağlıyor?

Kendisi dört katmandan oluşuyor. İlk katman kuru tutan, nem giderici bir yüzeye; ikinci katman ise anti bakteriyel bir yapıya sahip. Üçüncü katman, esas bölüm, iki tampon kadar sıvı emebiliyor. Son dokunuş olan dördüncü katman ise sızıntıları önleyen yapısıyla Thinx'in mükemmelliğine süperlik katıyor :)

Üstelik bu iç çamaşırlar, gerçekleştirdiği ağır iş yükü düşünülürse oldukça şık ve kullanışlı da!

Tam bir kadın icadı olan Thinx için regl günlerinin şiddetine göre değişik modeller, hatta hem ten hem de siyah olmak üzere renk skalası bile düşünülmüş :)

Thinx, ped ya da tamponla dolaşmaktan yorulmuş olan kadınlar kadar, bunları karşılayamayan kadınlar için de ekonomik bir seçenek oluşturuyor.

Fiyatları 24$ ile 34$ arasında değişen bu iç çamaşırlarından aldığınızda, gelişmemiş/gelişmekte olan ülkelerdeki ihtiyaç sahibi bir kadına da almış oluyorsunuz.

Bir iç çamaşırından daha başka ne istenir ki?

Bu dahice tasarlanmış iç çamaşırı hak ettiği ilgiyi görmeye şimdiden başlamış bile. Ulaşmak isteyenleri şöyle alalım.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
laylon

yok abi böyle rahatlıklara hemen alışıveriyolar bazıları sonra ayakta sağa sola sıçıp siyiveriyolar

zencist

:D :D :D

zencist

yıkanıp tekrar tekrar kaç kere giyilebiliyor?

Gizli Kullanıcı

ya başımıza bi kaza bela gelirse cıks olmaz bu

pelin-yildirim1

bence denelilesi, bize pahalı bulunduğu ülkenin para birimine göre gayet uygun fiyat, bakmakta yarar var bence

Görüş Bildir