Ubisoft Bu Seneki E3 Programını Açıkladı

-

Ubisoft Bu Seneki E3 Programını Açıkladı

Ubisoft Bu Seneki E3 Programını Açıkladı

Firma yeni nesle bir adım önde girmeye niyetli görünüyor.

YAZAN

Onur Kaya

Endüstri yeni konsol dönemine geçerken, Ubisoft’un öngörüleri, yeni nesil konsolların iki yıl içinde şuanki neslin zamanında edinebildiği kullanıcı kitlesini ikiye katlayabileceğini söylüyor. Yayıncının stüdyoları arasındaki işbirlikçi yapı, firmanın bu geçiş dönemine bir adım önde başlamasını ve Watch_Dogs gibi bir yapımın bu yıla çıkış tarihi verebilmesini ve diğer yeni nesil oyunların E3’te duyurulabilmesini sağlamış. Firma da bunu yıllardır yapılan en önemli E3 olduğunu düşündüğü E3 2013’te yaptığı etkinliklerle desteklemeye kararlı.

tarihinde Los Angeles Theatre ’da sadece basın mensuplarının davet edildiği bir etkinlikte devam oyunu çıkacak yapımlara ve yeni nesle özel yepyeni fikri mülklerine dair brifing verecek. Bunun ardından ağırlık fuar standına verilecek ve hafta boyunca özel konuklar ve canlı performanslar eşliğinde fuar ziyaretçilerine oyunların tanıtımı yapılacak.

E3’teki aktivitelerin yanı sıra Los Angeles Convention Center yakınlarında bir yerde, seçilmiş Uplay üyelerine yeni tanıtılan oyunları oynama, sevdikleri oyunların geliştirici ekipleriyle sohbet etme şansının sunulacağı Uplay Lounge kurulacak. Burada aynı zamanda medya brifingi de canlı yayın olarak gösterilecek. (Medya brifingi aynı zamanda YouTube kanalında da yayınlanacak.)

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

Youtube
Görüş Bildir