Twitter Lightbox Özelliği Devrede

 > -
1 dakikada okuyabilirsiniz

Twitter'dan Fotoğraflar İçin Yenilik

Mikro blog sitesi Twitter'ın son yaptığı ve belkide en çok beklenen yenilik bugün itibari ile twitter'ın resmi blog'undan da duyurulmasıyla birlikte kullanıma açıldı. Özellikle birlikte fotoğraflar ve videolar arası geçiş artık daha kolay!

Haberin Tamamı İçin:

Twitter Lightbox Özelliği Devrede

Twitter bu aralar içeriklerle çok daha yakından ilgilenmeye başlamış gibi görünüyor. Bu ilgi ve odaklanma sonucunda ortaya sürekli olarak kullanıcı dostu yararlı özellikler ve uygulamalar çıkmaya devam ediyor.

Özellikle bu günlerde Twitter bir bilgi ağından çok bir medya şirketiymiş gibi gündeme gelmeye başladı. Bu da demek oluyor ki site üzerinde yayınlanan medya içerikleri çok daha kaliteli bir hal alacak.

Muhtemelen kısa zaman içerisinde hemen farkedeceğiniz fotoğraflarla ilgili bir özellik, gün itibarıyla Twitter'a eklenmiş durumda. Twitter için gerçekten çok önemli bir içerik olan fotoğrafları artık yaptığınız işi aksatmadan kolayca görüntüleyebileceksiniz.

Basitçe bir tabirle anlatmamız gerekirse Twitter artık Facebook, Google+ ve diğer birçok sosyal ağ üzerinde kullanılmakta olan Lightbox 'ı kullanmaya başladı diyebiliriz. Lightbox sayesinde bir fotoğraf veya videonun üzerine tıkladığınız zaman açılan yeni pencere üzerinde bu içerikleri görüntüleyebiliyor ve işiniz bittiği zaman sadece pencereyi kapatıyorsunuz.

Şimdiye kadar farketmediyseniz hemen girip Twitter 'ın yeni Lightbox özelliğine bir göz atmanızı tavsiye ederiz, gerçekten çok daha kullanışlı bir hal almış.

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

DeepMindFacebookTwitter
Görüş Bildir