Tüylü Mikrofon, İzmir'de Sokak Röportajı Yaptığı Sırada Deprem Oldu İnsanlar Korkudan Fenalık Geçirdi

559PAYLAŞIM

Geçmiş olsun İzmir... 😰

Tüylü Mikrofon isimli YouTube kanalı, İzmir sokaklarında mikrofonu vatandaşlara uzattığı sırada deprem oldu. O anlarda yüzlerce insanın korku dolu anları kameraya yansıdı.

Deprem olduğunu fark eden Ozan isimli muhabir, röportaj yaptığı kişiyi ve kameramanını güvenli alana çektikten sonra etraftaki insanları sakinleştirmeye çalıştı.

Deprem sırasında ve sonrasında vatandaşların kaydettikleri görüntüler: 👇

İzmir'de Yaşanan 6,6 Şiddetindeki Depremde Vatandaşlar Tarafından Kaydedilen Korkutucu Görüntüler - onedio.com
İzmir'de Yaşanan 6,6 Şiddetindeki Depremde Vatandaşlar Tarafından Kaydedilen Korkutucu Görüntüler - onedio.com

Vatandaşları sakinleştirmeye çalışan Ozan, çocuklara sahip çıkılmasını hatırlattı.

Fenalık geçiren vatandaşlarla da ilgilenen Ozan ardından ise deniz kenarına giderek görüntü aldı.

İşte yaşanan tüm o anlar:

Deprem sonrası deniz sokaklara taştı: 👇

İzmir Seferihisar'da Yaşanan Deprem Sonrası Deniz Taştı Her Yer Su Altında Kaldı - onedio.com
İzmir Seferihisar'da Yaşanan Deprem Sonrası Deniz Taştı Her Yer Su Altında Kaldı - onedio.com

Deprem sırasında bir drone da kayıttaydı: 👇

İzmir'de 6,6 Şiddetindeki Deprem Anında Drone ile Kayıt Yapan Kişi Yaşanan O Korku Dolu Anları Anbean Kaydetti - onedio.com
İzmir'de 6,6 Şiddetindeki Deprem Anında Drone ile Kayıt Yapan Kişi Yaşanan O Korku Dolu Anları Anbean Kaydetti - onedio.com
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
b78

ihtiyar bire teyzeden başka ALLAHın adını anmak insanların aklına bile gelmiyor... yazık arkadaş ölürken bile demekki ALLAH diyemeden ölecekler bu insanlar... neden derseniz bu durumda aklınıza gelmeyen ALLAH ne zaman gelecek aklınıza... üzüldüm açıkçası ALLAH hidayet versin cümlemize...

koray-polat

allah AKLIMIZA GELMEK ZORUNDA MI? İNSANLAR ATEİST, HRİSTİYAN, BUDİST VS. OLAMAZLAR MI? HEM ZOR ANLARDA allah'IN AKLINA GELMESİ İKİYÜZLÜLÜK DEĞİL Mİ? allah DEMEK BİR İŞE Mİ YARIYOR? allah DEĞİL Mİ O İNSANLARI GÖÇÜK ALTINDA BIRAKAN?

Gizli Kullanıcı

Allah seni hidayete erdirsin ki milletin dinini sorgulamayı kesesin.

gercek-fani

Alenen dinsizim diyen birisi birde ulu önder atatürkü profil resmi yapmış. sonrada atatürkü dinden uzak sanacak millet böyle sığırlar yüzünden öyle milliyetçi bir insanı kötü bilecekler..hemen değiştir o profil resmini senin gibilerine ne adı yakışıyor nede düşünceleri. sözlere bakar mısınız ya. Ve ALLAH demek işe mi yarıyor demişsin yaa senin gibi ALLAHı kasıtlı olarak küçük görenlere merak etme bir yardımı olmaz onun. ateşin ve derdin bol olsun dünyada ve ahirette demekten başka bir söz kuramıyorum sana. akıl sahibi birisi için var bu yüce din senin gibilerinin anlamaması çok normal. ALLAH kendisinin emirlerine boyun eğmeyen senin gibi sığırlara kaza verir bela verir ama senin gibi sığırların bunu anlamaması çok normal. çünkü YÜCE ALLAH kuranı kerimde biz ki ayetlerimizi akıl sahiplerine ibret olsun diye indirdik der... senin ve senin gibi sığırların anlaması çok normal çünkü akıl sahiplerine demekte ayette.

gercek-fani

adam kimsenin dini sorgulamamış ki. sadece ALLAH demek kimsenin aklına gelmemiş demiş. neden bu kadar rahatsız oldunuz ki bu adamın sözünden anlaşılır gibi değil. şeytanı bu kadar dost edinmeyinde belki ALLAH size hidayeti nasip eder.

koray-polat

Peki emrin olur hemen değiştiriyorum. Senin gibi pozitif bilimlerden bihaber, kendi karanlığına hapsolmuş zeka yoksunu tiplere Atatürk'ü anlatacak değilim. Sen anladığın gibi yaşa (bir şey anlama yetin varsa), ben anladığım gibi yaşarım. Sözlerin muhatabı sen değilsin zaten, ben onu yazanla konuşuyorum. ALLAH yazınca kendini dindar sanan engelli biriyle de tartışacak değilim. Bir de engellemiş cevap yazıp. Yazık.

abarisa

Gözden kaçmayansa maalesef röportaj kurmaca, arkadaş ekipten hatta yakın birisi!

ozan-yusa-cakmakci

Röportajı yapan kişi benim?ekipten falan yakın yakın biride değil ? bu saçmalık nerden çıktı şuan onuda anlamış değilim

denverr

Öyle olsa bile sanane aq

Görüş Bildir