Türkiye'nin Mobil Girişimcisi Aranıyor

-

Türkiye'nin Mobil Girişimcisi Aranıyor

Türkiye'nin Mobil Girişimcisi Aranıyor

Garanti Bankası ve Mobil Pazarlama Derneği, Türkiye’nin mobil girişimcisini seçiyor. Mobil kanallardaki girişimci sayısını artırmak amacıyla düzenlenen yarışmaya son başvuru tarihi ise 30 Ocak.

Garanti Bankası, 40 ülkede faaliyet gösteren Mobil Pazarlama Derneği nin (Mobile Marketing Association) işbirliğiyle mobil kanallarda geliştirilen fikirlerin sayısını artırmak ve bu alandaki girişimcilere destek sağlamak amacıyla, yılın mobil girişimcilerini seçecek. Yarışmanın ön elemeleri, 2013 yılının şubat ayında yapılacak.

Finale kalan beş girişimcifikirlerini, mart ayında jüriye sunacak. Değerlendirmenin sonucunda 1′inci seçilen girişimciye 15 bin TL, 2’nciye 10 bin TL, 3′üncüye ise 5 bin TL nakit para ödülü verilecek. Adaylar, garanti.com.tr mobil girisimci adresinden alacakları formu, gerekli belgelerle beraber, 30 Ocak 2013 tarihine kadar mobilgirisimci@garanti.com.tr adresine ileterek, başvuruda bulunabilecek.

50 BİN TL DESTEK

Garanti Bankası Genel Müdür Yardımcısı Nafiz Karadere, mobil girişimcileri cesaretlendirmek ve mobil kanallarda geliştirilen fikirlerin sayısını artırmak amacıyla, yılın mobil girişimcilerini seçeceklerin i söylüyor ve “İyi planlanmış, yaratıcı ve inovatifmobil iş fikirlerininin somut başarılı projelere dönüşerek hayata geçmesinde rol alacağımız için heyecanlıyız diyor.

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

Garanti BankasıGirişimci
Görüş Bildir