Türkiye'nin Kasasında 100 Milyar Dolar Var

 > -

TÜRKİYE’NİN KASASINDA 100 MİLYAR DOLAR NAKİT VAR

TÜRKİYE’NİN KASASINDA 100 MİLYAR DOLAR NAKİT VAR

Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar, Türkiye’nin 10 yıl içinde üç kat büyüme gerçekleştirdiğini ve Türkiye’nin kasasında 100 milyar dolar nakit para olduğunu ifade etti.

Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar, Amasra’da AK Parti Teşkilatı mensuplarıyla yemekte buluştu. Bayraktar, yemekten sonra yaptığı konuşmada, Türkiye’de sağlanan istikrar ile Türkiye ’nin sürekli gelişim kaydettiğini ifade etti. Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar , Türkiye 'nin AK Parti hükümeti döneminde sürekli gelişme kaydettiğini belirterek şöyle konuştu: "Yunanistan adalarını satarken, bazı ülkeler batarken Türkiye hep gelişim göstermiştir. Bu gelişim Türkiye’nin 3 kat büyümesine katkı sağlamıştır. Ayrıca, Türkiye’nin kasasında 100 milyar dolar para var. Türkiye’nin İMF’ye borcu çok az kalmıştır. Önümüzdeki yıl İMF’ye borç verecek duruma geleceğiz”

This entry was posted on August 30, 2012 at 12:19 am and is filed under Gündem. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed.

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

Adalet ve Kalkınma PartisiErdoğan BayraktarYunanistangündem
Görüş Bildir