Görüş Bildir

Bu içerik, sadece içeriği yaratan kullanıcı profilinde listelenmektedir. Onedio ana sayfasından, kategori sayfalarından ve arama motorlarından bu içeriğe ulaşılamaz.

Haberler
Türkiye'nin İlk Müzik ve Eğlence Token'ı Milyon Token İle Yararlanabileceğiniz 7 Avantaj!

Türkiye'nin İlk Müzik ve Eğlence Token'ı Milyon Token İle Yararlanabileceğiniz 7 Avantaj!

Onedio Content
10.11.2021 - 12:27 Son Güncelleme: 11.11.2021 - 13:18

Son zamanlarda kripto token'lar hayatımızın her yerinde. Fakat Türkiye'de ilk defa müzik ve eğlence token'ı satışa sunuluyor! Konserlerde ve özel partilerde bir dolu avantajı olan bu token'ın size katacağı avantajları bir araya getirdik. 'Ben eğlence insanıyım' diyorsanız sakın kaçırmayın! 👇

1. Festival biletlerini herkesten önce alırsınız!

Artık bilet almak için gişelerde uyuklamaya gerek yok. Ya da internetiniz kitlendiği için dakikalar içinde bilet bulamamak kaderiniz değil artık. Öncelik daima sizde!

2. Milyon Yapım tarafından düzenlenen bütün festivallere ücretsiz girebilirsiniz!

Sizin için artık hayat çok kolay. Sevdiğiniz bir grup mu çıkıyor? Anında ücretsiz bir şekilde o festivale katılabilirsiniz. Hem de istediğiniz yerde ve istediğiniz zaman.

3. Milyonfestlerde sahne alacak sanatçıları oy vererek belirleyebilirsiniz!

Milyonfest'ler hep eğlenceli geçer. Hele de hayranı olduğunuz şarkıcılar geliyorsa bir an önce festival alanında olmak istersiniz. Oy verin ve unutulmaz bir deneyim yaşayın!

4. Ünlü sanatçılarla özel düet yapma imkanına sahip olabilirsiniz!

İnsan bir zaman sonra fark ediyor ki, hayatta en önemli şeyler anılarımız. Hayatta pek çok şey eskise de sevdiğimiz sanatçı veya gruplarla söyleyeceğimiz şarkılar oldukça güzel bir anı olabilir.

5. Festivallerde düzenlenecek VIP "Milyon Token After Party"lere girebilirsiniz!

Biliyorsunuz ki, parti ne olursa olsun devam etmeli. Gece konserden çıkıp yeteri kadar dans edemediğinizi düşünüyorsanız, Milyon Token After Party'leri gecenizi güzelleştirecek.

6. Milyon Beach'lere ücretsiz girebilir, ekstra imkanlardan yararlanabilirsiniz.

Milyon Beach'ler ve venuelerdeki alışverişlerde indirim imkanları size kendinizi öyle ayrıcalıklı hissettirecek ki, kendinizi geçici bir süre olsa da bulutların üstünde hissedeceksiniz.

7. Sanatçıların imzaladığı özel ürünlere sahip olma imkanı yakalayabilirsiniz!

Şöyle en sevdiğiniz gruptan imzalı bir fotoğrafı evinizin en özenilmiş köşesi asmak gibisi var mı? Hem dostlarınıza hava bile atabilirsiniz!

Sen de bir an önce bu token'lardan edinerek bütün avantajlardan yararlanabilirsiniz!

Sen de bir an önce bu token'lardan edinerek bütün avantajlardan yararlanabilirsiniz!

Milyon Yapım tarafından hayata geçirilen Türkiye’nin ilk müzik ve eğlence token’ı “Milyon Token”ın ücretsiz ön talep başvuruları milyontoken.com üzerinden başladı! Bu fırsatı kaçırma!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
34
33
15
14
9
6
5