Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Türkiye'nin 5. Yüz Nakli Recep Sert'in Eşi Esma İsyan Etti: "Boş Konuşmayın, Eşimi Sevdim de Evlendim"

 > 
14bPAYLAŞIM

Recep Sert'i hatırlayanlarınız vardır. Türkiye'nin beşinci yüz naklini geçiren adam...

Recep Sert (sağda), 20 yaşında oldukça yakışıklı bir delikanlıyken korkunç bir kaza geçirdi. Bu kazada yüzü paramparça olan Recep'in hayatı kararmıştı. Şimdiye kadar 44 ameliyat geçirdi ve babası ameliyatları için yaklaşık 600.000 lira harcadı. Şans ve modern tıp yüzüne güldüğü gün ise yüz nakli olabileceği haberini aldı.

Zorlu bir ameliyattı ama başarılı geçti. Polonyalı 42 yaşında bir adamın yüzü, Recep'in yüzüne nakledildi.

O gün, Recep'in hayatının değiştiği gündü... Başına korkunç bir kaza gelmesinin ve tüm hayatının mahvolmasının ardından ilk kez onu mutlu edecek bir şey olmuştu. Artık hayatına devam edebilmek istiyordu. İşte bu başarılı yüz nakli ile tüm Türkiye, onu tanıdı.

Recep, geçirdiği acı dolu 7 seneyi ardında bırakmış ve hayatını birleştirmek istediği kadını da yüz naklinden sonra bulmuştu...

Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'nde tanışan çift, bir süre sonra daha sık görüşmeye başladı. Birbirlerine aşık oldular ve evlenmeye karar verdiler.

Recep ile Esma'nın aşkı dillere destan bir düğün ile de taçlandırıldı...

Aşkın her durumda ve her anda ortaya çıkardığı güzelliği herkese kanıtlayan çiftin peşini dedikodular ise bırakmadı.

Yakın zamanda bebek de bekleyen çiftin bu dedikodular üzerine sabrı taştı. Esma da sosyal medyada arkalarından konuşanlara isyan etti...

Esma, Recep ile parası için evlendiğini iddia edenlere: "Para için evlenmiş olsaydım hamile halimle her sabah işe mi giderdim?" diye sordu.

Ardından da Facebook'tan uzun bir açıklama paylaştı.

Eşini severek evlendiğini anlatan Esma, arkalarından konuşan herkese karşı sert bir yanıt verdi.

İnsanların neler yaşadığı bilmeden arkalarından konuşmak çok kolay olduğu için çileden çıkan Esma ise, evliliğin ve çok sevdiği eşinin yanında durarak herkese örnek olacak güçlü bir tavır sergiledi.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
toygun-ozbek

ü ü ü

furkan-merakli

Çok feci bir kazaymış. Gene de adam dayanıklı bir yapıya sahipmiş ki ameliyat olup hayatına devam etmiş. Aynı şeyin başıma gelme ihtimalini düşünüyorum da... Büyük ihtimalle intihar ederdim.

seras-victoria

kadın orphan black'teki kadına benziyo

ersin-src

enes baba joyagame

silaezergecer

Herkesin başına gelebilir bu olay. Kimse kusura bakmasın. Bu iki kişi kazadan önce adam normalken birlikte olmuş olsalardı bir vefa örneği olurdu bu çok özlenen bir durumdur hatta ülkemizde. Neyse esas mevzu şu. Bu adam zengin olmasa asgari ücretli bir çalışan olsaydı kadın aynı duyguları besleyebilecek miydi bu durumda olan bir adama ? Bırakın hikaye okumayı duygu sömürüsü yapmayı. Sizin aranızdan hanginiz böyle bir adamla tanışıp konuşmayı kabul ederdi ? Demek istediğimi anlamayan boşuna havlamasın yorumlarda.

Görüş Bildir