Görüş Bildir
Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio'da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Türkiye'de Vakıf Üniversitesine Gitmeden Önce İncelenecek 6 Alternatif !

Anasayfa > Gündem

1. Polonya Üniversiteleri

1. Polonya Üniversiteleri

Polonya'da yıllık 3750 TL ile 11.500 TL arasında okul ücreti ödeyerek yurtdışındaki en iyi okullarda Uluslararası İlişkiler bölümünde, Psikoloji bölümünde, Ekonomi ve Avrupa Birliği bölümünde, İşletme ve Mühendislik fakültelerinde okuyabilirsiniz.

2. Rusya Üniversiteleri

2. Rusya Üniversiteleri

Rusya Üniversitelerinde yıllık 5300 TL ile 8.500 TL arasında okul ücreti ödeyerek mühendislik ve işletme fakültelerinde eğitim alabilirsiniz.

3. Ukrayna Üniversiteleri

3. Ukrayna Üniversiteleri

Ukrayna Üniversitelerinde herşey dahil ( konaklama, okul ücreti, vize masrafları ve uçak bileti) yıllık 13.250 TL ödeyerek Tıp ve Diş hekimliği okuyabilirsiniz.

4. Macaristan Üniversiteleri

4. Macaristan Üniversiteleri

Macaristan'da Avrupa'da kabul görmüş en iyi okullarda Tıp ve Dişçilik bölümlerinde 31.000 TL yıllık okul ücreti ödeyerek okuyabilirsiniz.

5. İngiltere Üniversiteleri

5. İngiltere Üniversiteleri

İngiltere üniversitelerinde 4 yıllık Lisans sürecini 2 yılda tamamlayabilirsiniz. Bunun için yıllık 12.500 TL ödeyerek okuyabilirsiniz.

6. Almanya Üniveristeleri

6. Almanya Üniveristeleri

Almanya Üniversitelerinde 1450 TL ve 4500 TL arasında yıllık okul ücreti ödeyerek mühendislik ve işletmenin de arasında bulunduğu birçok bölümde okuyabilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
6
3
1
1
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
OXFORD HOUSE COLLEGE

Ayrıntılı bilgi için 8-9 Ağustos Yurtdışı Üniversiteleri Tanıtım ve Tercih Günlerine bekliyoruz. http://www.oxfordyurtdisiegitim.com/content/sub/yurtdisi_un... Devamını Gör