Bu içerik, sadece içeriği yaratan kullanıcı profilinde listelenmektedir. Onedio ana sayfasından, kategori sayfalarından ve arama motorlarından bu içeriğe ulaşılamaz.

Bu içerik, sadece içeriği yaratan kullanıcı profilinde listelenmektedir. Onedio ana sayfasından, kategori sayfalarından ve arama motorlarından bu içeriğe ulaşılamaz.

Türkiye'de Gönlünde Taht Kuran Yer Neresi?

-

Dört bir yanı cennet bu vatanın. Ama herkesin gönlünde taht kuran bir yer var elbet. 

Bakalım senin gönlüne neresi taht kurmuş?

1. Önce seni biraz tanıyalım mı? Mesela kaç yaşındasın?

2. Peki ne iş yapıyorsun diye sorsak sana?

Öğrenciyim.
Özel sektörde çalışıyorum.
Kamuda çalışıyorum.
Kendi işimi kurdum.
Emekliyim.

3. Şimdi de söyle bakalım, senin en güçlü karakter özelliğin bunlardan hangisi?

Her zaman mantıklı oluşum.
Fedakar bir insan oluşum.
Azimli oluşum.
Her zaman pozitif oluşum.
Vicdanlı oluşum.

4. Sence bir insanı kültürlü yapan şey nedir?

5. Bir insanı iyi bir insan yapan özellik sence bunlardan hangisi?

6. Peki sence sen nasıl bir arkadaşsın?

Paylaşımcı
Sadık
Sağduyulu
Saf
Sırdaş
Dinleyici

7. Şimdi de söyle bakalım, bu kokulardan hangisi sana kendini daha iyi hissettirir?

Yağmur sonrası toprak
Taze ekmek
Temiz hava
Yeni biçilmiş çim
Kahve
Deniz

8. Son olarak sana şunu soralım: bu görsellerden hangisi sana huzur veriyor?

Senin Gönlün İç Anadolu'da!

Verdiğin cevaplara göre senin gönlün belli ki İç Anadolu'da! Sen bozkırın o cefakar ve fedakar insanısın. Buğday kokusu sana huzur veriyor. İç Anadolu'da hangi şehre gidersen git ayrı bir güzelliğinin olduğunu en iyi bilenlerdensin. Gönlünde taht kuran yer neresi olursa olsun, gittiğin her yerde bir AK Parti imzası göreceksin! Gönüllerde taht kuranlar gönül işini en iyi bilenlerdir. Memleketin her yerinde, memleket işi gönül işi anlayışıyla AK Parti… 31 Mart'ta da gönüller AK Parti ile kazanacak!

Senin Gönlün Marmara'da!

Verdiğin cevaplara göre senin gönlün belli ki Marmara'da! Yeşil Bursa'sıyla, muhteşem İstanbul'uyla, tarih kokan Çanakkale'siyle, Balıkesir'iyle ve daha nice güzel şehirleriyle senin gönlünde taht kurmuş. Çünkü senin aradığın her güzellik Marmara'da. Gönlünde taht kuran yer neresi olursa olsun, gittiğin her yerde bir AK Parti imzası göreceksin! Gönüllerde taht kuranlar gönül işini en iyi bilenlerdir. Memleketin her yerinde, memleket işi gönül işi anlayışıyla AK Parti… 31 Mart'ta da gönüller AK Parti ile kazanacak!

Senin Gönlün Karadeniz'de!

Verdiğin cevaplara göre senin gönlün belli ki Karadeniz'de. Karadeniz'in o çalışkan ve azimli insanının ruhu var sende. Yeşile olan sevdan hiç bitmiyor senin. Ee tabi çayı ve fındığı da seviyorsun. İşin özeti, sen ne ararsan Karadeniz'de. Gönlünde taht kuran yer neresi olursa olsun, gittiğin her yerde bir AK Parti imzası göreceksin! Gönüllerde taht kuranlar gönül işini en iyi bilenlerdir. Memleketin her yerinde, memleket işi gönül işi anlayışıyla AK Parti… 31 Mart'ta da gönüller AK Parti ile kazanacak!

Senin Gönlün Akdeniz'de!

Verdiğin cevaplara göre senin gönlün belli ki Akdeniz'de! Sen hem denize aşıksın hem de doğaya. E ikisini birden sana veren de Akdeniz elbette. Ayrıca sende Akdeniz insanının o samimi ve içten yanı var. Yani işin özeti, sen ne ararsan Akdeniz'de. Gönlünde taht kuran yer neresi olursa olsun, gittiğin her yerde bir AK Parti imzası göreceksin! Gönüllerde taht kuranlar gönül işini en iyi bilenlerdir. Memleketin her yerinde, memleket işi gönül işi anlayışıyla AK Parti… 31 Mart'ta da gönüller AK Parti ile kazanacak!

Senin Gönlün Ege'de!

Verdiğin cevaplara göre senin gönlün belli ki Ege'de! Ege'nin her bir koyundaki eşsiz güzellik seni senden alıyor. Zeytinyağlı yemeklere de bayılıyorsun tabi. Tarih, doğa, deniz... Sen ne ararsan Ege'de. Gönlünde taht kuran yer neresi olursa olsun, gittiğin her yerde bir AK Parti imzası göreceksin! Gönüllerde taht kuranlar gönül işini en iyi bilenlerdir. Memleketin her yerinde, memleket işi gönül işi anlayışıyla AK Parti… 31 Mart'ta da gönüller AK Parti ile kazanacak!

Senin Gönlün Güneydoğu Anadolu'da!

Verdiğin cevaplara göre senin gönlün belli ki Güneydoğu Anadolu'da! Sen oranın kendine özgü o kültürel yapısına, otantik havasına hayransın. Eşsiz lezzetleri ve yüzyıllara şahitlik eden tarihi dokusu da seni sanki zamanda bir yolculuğa çıkarıyor. Yani işin özeti, sen ne ararsan Güneydoğu Anadolu'da. Gönlünde taht kuran yer neresi olursa olsun, gittiğin her yerde bir AK Parti imzası göreceksin! Gönüllerde taht kuranlar gönül işini en iyi bilenlerdir. Memleketin her yerinde, memleket işi gönül işi anlayışıyla AK Parti… 31 Mart'ta da gönüller AK Parti ile kazanacak!

Memleket İşi Gönül İşi

Not: Onedio olarak politik bir duruşumuz kesinlikle yoktur. Reklam çalışması tamamen ticari anlaşma çerçevesinde yayınlanmaktadır.

Ve bu içerik sonrasında okumanızı istediğimiz bir açıklamamız var:

Siyasi Parti Reklamları Hakkında Onedio’dan Kamuoyu Açıklaması - onedio.com
Siyasi Parti Reklamları Hakkında Onedio’dan Kamuoyu Açıklaması - onedio.com

Bu içerik, sadece içeriği yaratan kullanıcı profilinde listelenmektedir.

Görüş Bildir