Türk Telekom’Dan En Yakın Eczaneye Ulaşmanın Kolay Yolu

 > -

Türk Telekom’Dan En Yakın Eczaneye Ulaşmanın Kolay Yolu

Türk Telekom’Dan En Yakın Eczaneye Ulaşmanın Kolay Yolu

Türk Telekom’un hizmete sunduğu Türk Telekom ‘Eczanen Burada’ servisi ile en yakın eczanenin bilgilerine ücretsiz olarak anında ulaşılabiliyor.

Türk Telekom, müşterilerinin en yakın eczaneye veya nöbetçi eczaneye ulaşmalarını sağlayan Eczanen Burada servisinin sınırlarını genişletti. İş telefonuna sahip tüm eczanelerin faydalanabildiği servis İstanbul, Ankara ve İzmir’den sonra Bursa, Antalya, Adana, Mersin, Konya ve Balıkesir’de de kullanıma sunuldu.

Servisi kullanan müşterilerden gelen çağrılar gün içerisinde servise üye olan eczanelerden 2 km’lik alan içerisinde en yakın olana, eğer servise kayıtlı yakın bir eczane sistem tarafından bulunamaz ise nöbetçi eczaneye yönlendiriliyor. Akşam saatlerinde ya da hafta sonu ve tatil günlerinde ise en yakın nöbetçi eczane bilgisi paylaşılıyor. Yönlendirme yapılan en yakın eczanenin telefonu meşgul ise, bir sonraki en yakın eczaneye veya nöbetçi eczaneye yönlendirme yapılıyor.

Türk Telekom Eczanen Burada sevisine, yürürlüğe girdiği Temmuz 2011 tarihinden itibaren aylık ortalama 700 çağrı ulaşıyor. Servis Türkiye genelinde kayıtlı 1500 eczaneyi kapsıyor.

Türk Telekom’un numaralı Eczanen Burada servisinden tüm Türk Telekom müşterileri ücretsiz olarak yararlanabiliyor.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

AdanaAnkaraAntalyaBursaİstanbulİzmirMersinTürk Telekomtatil
Görüş Bildir