Görüş Bildir

Türk Sinemasında "Şu An Ne Yapıyor?" Diye Merak Ettiğimiz Oyuncuların Son Hallerini Tek Tek Bulduk

Anasayfa > Cafe

Yeşilçam denilince akan sular durur malumunuz. Epeydir Türk sinemasıyla ilgili bir şeyler yapmadığımızı fark ettik ve sevilen oyuncuların son hallerini bulduk. Bakalım siz hangisine şaşıracaksınız ama ben Meral Zeren ve İffet'in kardeşi Nimet'e çok şaşırdım!

1. Neşeli Günler Tuncay (Cem Akyol)

1. Neşeli Günler Tuncay  (Cem Akyol)

Hemen hemen bütün kaynaklarda küçük Tuncay'ın Necati Akyol olduğu yazıyor ama biz size doğrusunu söyleyelim: Tuncay'a hayat veren kişi Cem Akyol isimli oyuncudur ve şu an kendisi Amerika'da bambaşka işlerle ilgilenmektedir.

2. Tiksinç Eray (Eray Özbal)

2. Tiksinç Eray (Eray Özbal)

Bir yerde genç ve saf bir kız kandırılacaksa, ırzına geçilecekse ve tüm bunları zengin çocukluğuna güvenip yapacaksa bilin ki orada Eray vardır. Gerçekten de rolünün hakkını verip kendisinden nefret ettirmiş bir oyuncu Eray Özbal. Yaşlandı ama maşallah yakışıklılığından hiçbir şey kaybetmiş değil. Zaman zaman dizilerde kendisini görüp eski günleri yâd ediyoruz.

3. Keloğlan (Rüştü Asyalı)

3. Keloğlan (Rüştü Asyalı)

Güzel gözlü kelimiz, Keloğlan'ımız başarılı oyuncu Rüştü Asyalı'dan başkası değil elbette. Ancak Rüştü Asyalı, Keloğlan'da çok çok daha fazlası. Şu sıralar Başkent İletişim Akademisi'nde eğitmenlik yağıyor sevgili Hoca'mız.

4. Emine (Meral Zeren)

4. Emine (Meral Zeren)

Saffet'in Eminesi olarak görmeye o kadar alıştık ki kendisini, her yapımda gözümüz yanında bir Kemal Sunal aradı. Oyunculuktan sonra gazino şarkıcılığında da şansını deneyen Zeren, gazinoların kapanmasıyla zor günler geçirdi. Şimdi ise Bebek'teki evinde kedileriyle birlikte yaşıyor.

5. Albayım (Bilge Zobu)

5. Albayım (Bilge Zobu)

Yeşilçam'ın unutulmaz otoriter karakterlerinden bir tanesidir kendisi. Özellikle Kapıcılar Kralı'ndaki Apartman Yöneticisi Albay rolüyle zihnimize kazındı büyük oyuncu. Şu aralar Erdek'de sakin bir hayat süren Albay'ımızın ellerinden öpüyor, sevgi ve selamlarımızı gönderiyoruz.

6. Afife (Jale Altuğ)

6. Afife (Jale Altuğ)

Süt Kardeşler filmindeki süt kardeş desek olay aydınlanır mı? Hani hülle yapılması gerekiyordu da sonra işler karışıyordu? Neyse işte, o Afife aslında Jale Altuğ'dan başkası değil. Peki Jale Hanım'ın ünlü oyuncu Şevket Altuğ'un eşi olduğunu biliyor muydunuz?

7. Selma (Sevda Aktolga)

7. Selma (Sevda Aktolga)

Biz onu Şabanoğlu Şaban filmindeki ismiyle analım dedik ama siz isterseniz Hababam Sınıfı ve diğer yapımlardaki rolleriyle de hatırlayabilirsiniz. Sevda Aktolga şimdilerde sakin bir hayat sürüyor ve zaman zaman dizi tekliflerini değerlendiriyor.

8. Nimet (Damla Coşkunoğlu)

8. Nimet (Damla Coşkunoğlu)

İffet filmini hatırlayanlar mutlaka kız kardeş Nimet'i de hatırlayacaktır. Hepimizin yumruklarını sıkarak seyrettiği filmdeki o güzel kız Damla Coşkunoğlu. Filmden sonra birkaç yapımda daha rol alan Damla Hanım şu an İzmir'de ailesiyle birlikte yaşıyor.

9. Cemil (Faruk Peker)

9. Cemil (Faruk Peker)

Yani bir insan, hayali bir karakterden ancak bu kadar nefret edebilir. Faruk Peker sağolsun, Cemil'i bulduğumuz yerde pataklamak istiyoruz. Her şey bir tarafa da Faruk Peker'in hala daha yakışıklı olması müthiş. Kendisi şu an İstanbul, Gayrettepe'de yaşıyor ve sinemayla pek ilgilenmiyor.

10. Şerif Ali (Kenan Kalav)

10. Şerif Ali (Kenan Kalav)

Sinemanın bir diğer yakışıklısını da 'Tutku' filmiyle analım istedik. Uzun süredir İspanya'da yaşayan Kenan Kalav da yaşlandıkça yakışıklı olanlardan. Özlendin be kral!

Bu içerikler de ilginizi çekebilir 👇

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
87
27
14
10
6
5
5
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Arzu Dinç

Meral Zeren o güzelim kadın ne hale gelmiş yıllar affetmemiş

Baybars

bence yılların pek bir kabahati olmayabilir. O değişim yaşantıyla alakalıda olabilir yüksek ihtimal.

Rendan34

Meral Zeren gibi müthiş güzel bir kadını şu hale getiren hayat, bizim ağzımıza çok net sıçar.

Salim Kol

Sizin ağzınıza sıçan hayatın ta anasını avradını sikiyim