Trump Towers'da "Sahaf Günleri"

 > -

Trump Towers'da "Sahaf Günleri"

1-16 Haziran tarihleri arasında Kült-Art ve Sahaflar Birliği Derneği'nin desteğiyle düzenlenen etkinliğe 27 sahaf katılıyor

Trump Alışveriş Merkezi'nde 1-16 Haziran tarihlerinde düzenlenecek "Sahaf Günleri"nde İstanbul'daki sahaflar kitapseverlerle buluşacak.

Trump Sergi Salonu'nda Kült-Art ve Sahaflar Birliği Derneği'nin desteğiyle düzenlenen etkinliğe, 27 sahaf katılacak.

Etkinlikte, koleksiyonerler, tarihi belleği kitaplarda aramayı tercih edenler, tezgahlarda keşifler yapmaya tutkun olanlar, baskısı tükenmiş nadir el yazmalarını ya da sevdikleri eserlerin ilk baskılarını arayan okurlar ve kitapseverler bir araya gelecek.

Paha biçilemeyen eski baskılar, en sevilen yazarlar, sahafların geçmişi gibi konuların ele alınacağı panellerin konuşmacıları arasında İlber Ortaylı, Beşir Ayvazoğlu, Doğan Hızlan, Selim İleri, Nedret İşli, Murat Menteş, Haluk Oral, İsmail Küçükkaya, Tarık Tufan, Candaş Tolga Işık, Sibel Oral, Ayça Örer, Nazlı Berivan Ak yer alıyor.

Etkinlik kapsamında 2, 9 ve 16 Haziran'da düzenlenecek mezatta, sahafların ellerindeki kitaplar, haritalar ve mektuplar gibi değerli eşyalar satın alınabilecek.

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

İstanbulTercih
Görüş Bildir