Tropik Seks Adasında Sınırsız Seks, Alkol ve Eğlence Bileti Kazanan 16 Yaşındaki Bakir Genç

145PAYLAŞIM

Gerçek adı açıklanmayan New York'lu bir genç babasına söylemeden kredi kartını kullanarak girdiği çekilişte, ünlü 'Sex Island'a bir tatil kazandı. Tartışma yaratan adada 100 adet kadın, seks işçisi ve eğlence amaçlı olarak çalışıyor ve tatile gelenler istedikleri gibi vakit geçiriyor. Detayları sizler için Metro.co.uk'den derledik.

Kaynak: https://metro.co.uk/2018/12/12/virgin-16...

Daha önce de oldukça fazla tartışma yaratmış ünlü seks adası bu kez de 16 yaşındaki, bakir bir gence verdiği hediye tatil ile gündemde.

Gerçek ismi açıklanmayan fakat, Brian takma adı ile haberlerde yer alan New York'lu genç 5.800 dolarlık hediye tatil kazandı.

Fakat Brian henüz 16 yaşında olduğu için, babası onun yerine imzalı bir izin dilekçesi de vermek zorunda kaldı. 

Açıklamalara göre Brian babasının kredi kartını kullanarak internet üzerinde bir çekilişe katıldı ve kazandı.

Brian yaşadıklarını şöyle anlatıyor; "Sex Island'ın videolarını izledikten sonra oraya gitmek istedim ama kazanacağımı hiç düşünmemiştim."

"Babama sormadan kredi kartını kullandım. Bu hafta da bana bir e-posta geldi ve altın bilet kazandığım yazıyordu. Rüya görüyorum sandım. Okuduklarıma inanamıyordum."

"Aileme söylediğimde önce çok kızdılar. Annem o günden beri benimle konuşmuyor. Fakat babama videoları gösterince bayıldı. Hemen izin kağıdımı imzaladı."

Sex Island tatil merkezi bir adada yer alıyor ve yaklaşık 3 - 4 günlük tatiller 5.000 dolardan başlıyor.

Daha önce hiç cinsellik tecrübesi olmayan ve adada 100'e yakın seks işçisi ile tatil yapacak olan Brian şöyle diyor, "Heyecandan uyuyamıyorum!"

"Hayatımda ilk kez seks yapacağım. Bekaretimi kaybetmek bu yaşta benim için çok önemli. Tinder üzerinden kızlarla tanışmaya çalıştım ama hiçbiri ile buluşmadık bile. Okula bir kız arkadaşımla öpüşmüştüm ama başka hiçbir tecrübem olmadı."

Sex Island kızlarının bir sosyal medya hesabı da var!

Adaya gelen tüm misafirler orada tam zamanlı çalışan 100 kadınla vakit geçirebiliyor. İstedikleri kadar seks yapabiliyor.

New York'lu bir diş hekimi Ryan adlı, iki çocuk babası Sex Island müşterisi tatili ile ilgili deneyimlerini şöyle yazmıştı;

"Her müşteri iki seks işçisi seçiyor ve isterse tüm tatili onlar ile birlikte geçiriyor. İsterse de değiştirebiliyor. Uyuşturucu konusunda sıkıntı yok. Bir kızla bir seferde 15 saat geçirebiliyorsunuz."

Sex Island tatil köyünde birçok farklı aktivite daha var isterseniz tenisten golfe, su sporlarına kadar çeşitli sporlar yapabiliyorsunuz.

Adanın internet sitesinde cinsel yolla bulaşan hastalıklar konusunda hassasiyetlerini belirten yönetim aynı zamanda tüm müşterilere sınırsız sayıda kondom sunuyor.

Brian'ın tatili, arkadaşlarını ve çevresini oldukça kıskandırmış durumda... Kendisine iyi tatiller ve bol şanslar diliyoruz!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
karelahana

fantastik bi fantezi anlayislari varsa demek ki:/

alpin-cayiri

Çocuk cennete girmiş lan.

pompaci-dave

duman cikartir bu

heineken

Bizde de kurayla hacca gidiyorsun amk.

pompaci-dave

ahahahahah

zaiksde

Kızlar ne kadar alıyo acaba

Görüş Bildir