Görüş Bildir

Toshiba'nın “Ne Olursa Olsun Garanti” Kampanyası Uzatıldı

Anasayfa > Iq > Teknoloji

Toshiba'nın “Ne Olursa Olsun Garanti” Kampanyası Uzatıldı

Toshiba’nın No Matter What / Ne Olursa Olsun Garanti (NMW) kampanyası geri döndü ve 31 Marta kadar uzatıldı. Artık notebook dışında tabletleri de kapsıyor.

Toshiba TNB A.Ş., Türkiye’deki tüketicilerinin Toshiba ürünlerine duymuş olduğu güveni ve müşteri memnuniyetini pekiştiren TNB premium hizmetlerini, NMW ile zenginleştiriyor.

2009 yılında Toshiba’nın Türkiye dahil 13 Avrupa ülkesinde uyguladığı No Matter What/Ne Olursa Olsun garanti hizmeti kampanyası TNB A.Ş’nin ‘’Premium Hizmetler’’kapsamında tekrar başladı 31 Aralık 2013 de bitmesi beklenen kampanya müşterilerimizden gelen yoğun istek üzerine 31 Marta 2014 de kadar uzatıldı. 31 Marta kadar satın alınacak TNB A.Ş. garantili tüm Toshiba notebook ve Tablet modelleri No Matter What/Ne Olursa Olsun garanti hizmet paketi içersinde yer alacak. Yani dizüstü bilgisayarınız veya tabletiniz çalındığı, herhangi bir nedenle düşürme, sıvı dökülmesi gibi sebepler ile hasarlandığı yada iki hafta içinde memnun kalmadığınız takdirde Toshiba TNB A.Ş. bu paket içerisinde hepsi için bir çözüm garanti ediyor.

WeBeyn

Kaynak: http://www.webeyn.com/toshibanin-ne-o...
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?