Topbaş: 'New York İtfaiyesi İle Yarışabiliriz'

 > -

Topbaş: 'New York İtfaiyesi İle Yarışabiliriz'

Topbaş: 'New York İtfaiyesi İle Yarışabiliriz'

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, "İstanbul itfaiyesi olarak New York itfaiyesi ile yarışacak bir ekipmana ve donanıma sahibiz. En büyük yatırım alanlarımızdan bir tanesi de itfaiyedir" dedi

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Cağaloğlu’ndaki Milli Eğitim Müdürlüğü binasında çıkan yangında itfaiyenin yeterli olmadığı iddialarına ilişkin, "Çalışmaların yeterli olmaması söz konusu değil. Başarılı bir çalışma vardır. Başka nedenler varsa onlar araştırılıyor" dedi.

İstanbul’un kongre turizminde dünya birinciliğine yükselmesi dolayısıyla İTO Başkanı Murat Yalçıntaş tarafından kendisine özel ödül takdim edilen Topbaş, törenin ardından basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Topbaş, bir gazetecinin, "Kapalıçarşı’daki yangında kasıt olduğu söyleniyor, bu konuda ne söyleyeceksiniz?" sorusuna, "Bazı iddialar var. Hem Milli Eğitim binamız hem Kapalıçarşı kentimizin önemli yapılarından bazıları. Bu yapılardaki çalışmalara çok dikkat edilmeli, aynı zamanda güvenlik açısından da. İtfaiye olarak sürekli çalışma içerisindeyiz" yanıtını verdi

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Topbaş, "Milli Eğitim Müdürlüğü binasının söndürülmesinde itfaiyenin yeterli olmadığı söyleniyor, bu konuda ne söyleyeceksiniz?" sorusuna şu karşılığı verdi:

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

İstanbulKadir TopbaşKapalıçarşı
Görüş Bildir