Tomb Raider Multiplayer'ı İle Sağlam Geliyor

-
1 dakikada okuyabilirsiniz

Tomb Raider Multiplayer'ı İle Sağlam Geliyor

Tomb Raider Multiplayer'ı İle Sağlam Geliyor

Üç farklı mod ve bolca özelleştirmeyle beraber

Size daha önce de haberlerini yaptığımız Tomb Raider'ın bir dedikoduyla başlayan Çoklu oyuncu modu macerası en nihayetinde netliğe kavuştu. OXM dergisine ve resmi forum kullanıcılarının belirttiğine göre oyunda birden fazla çoklu oyuncu modu bulunacak;

Bunlardan ilki bildiğimiz Team Deathmatch olacak. Oyuncular Gemi kazasından kurtulan ya da adadaki saldırgan (aslında scavenger) taraftan birini seçerek birbirleriyle mücadele edecek. İkinci modumuz " Rescue "da ise hayatta kalan takım adanın çeşitli yerlerine serpiştirilmiş sağlık paketlerini toplayarak belirtilen noktalara ulaştırmaya çalışacaklar, bu sırada saldırganlar hayatta kalanları engellemeye çalışacak. Bir diğer mod ise Marka Yöneticisi Karl Stewart 'ın açıkladığı ancak henüz tam detayları verilmeyen " Cry for Help " modu. Bu mod hakkında şu an tek bildiğimiz şey, çatışmadan ziyade keşif ve toplama mantığına dayandığı.

Belirtilene göre haritalar çok büyük olmayacak ancak bubi tuzakları, tırmanılacak duvarlar ve köprü ve benzeri gibi yıkılabilir etmenler olacak. Oyuncular ayrıca Rescue modunda kan kaybedebileceği gibi, tek bir yakın dövüş hamlesiyle ölebilecekler.

Çoklu oyuncu modu'nda pek çok karakter arasından istediğimizi seçebileceğiz (tabi ki Lara hariç). Her karakterin özellikleri ve silahları kendine has olacak. Her karakterin bir asıl ateşli silahı veya ok-yayı, ikincil bir silahı, fırlatılabilir bir silahı (bomba vb.) ve yakın dövüşte de kullanabileceği bir tırmanma baltası olacak.

Oyuncular deneyim puanı kazanacak ve kazandıkları bu puanlarla yeni karakterler açabilecek ya da var olan özelliklerini özelleştirebilecekler ya da geliştirebilecekler.

Eidos Montreal işi pratiğe iyi bir şekilde aktarabilecek mi bilemiyoruz ancak yukarıdaki özellikle kulağa oldukça hoş geliyor.

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ
Görüş Bildir