Görüş Bildir

Tom Cruise'un Yüzüne Ne Oldu? Tom Cruise'u Görenler Tanıyamıyor!

Anasayfa > Gıybet

Üç Altın Küre sahibi; Görevimiz Tehlike, Yarının Sınırında, Top Gun,Yeni Bir Başlangıç gibi başarılı filmleriyle hafızalara kazınan, gücü ve servetinin yanı sıra yaptığı evlilikler ve özel hayatıyla da gündemden düşmeyen 59 yaşındaki Tom Cruise;  Cambridge Havaalanı'nda görüntülendi. Ancak görenler kendisini tanıyamadı. İşte o fotoğraflar...

Tom Cruise; oynadığı filmlerle, olaylı evlilik ve aşk haberleriyle basının gündeminden düşmeyen ünlü isimlerden. Tom'un gençlik aşısına düşkün olduğu biliniyor. 2006 ayında Katie Holmes'le olan evliliğinden doğan kızı 'Suri'nin plesantasını yiyeceğini açıklaması, bundandır sanıyoruz.

Ancak başarılı oyuncunun yediği plesanta işe yaramamış gibi görünüyor. Görevimiz Tehlike'nin 8. filminin çekimleri için uçuş dersi alan Cruise İngiltere Cambridge'de ortaya çıktı.

Ünlü yıldızın aldığı kiloların yanı sıra,  yüzünün epey şiştiği ve yıprandığı gözlemlendi. Görenlerin tanıyamadığı aktörden bu görüntülere yönelik bir açıklama henüz gelmedi.

Görenler Tanıyamadı

Görenler Tanıyamadı

Dünyaca ünlü yıldız, 'Görevimiz Tehlike 8' çekimleri öncesinde uçuş dersine katılırken Cambridge'deki Duxford Havaalanı'nda görüldü. Görenlerin tanımakta güçlük çektiği bu fotoğraf sosyal medyada binlerce yorum ve beğeni aldı.

Bu Haber de İlginizi Çekebilir

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
1
1
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Tıntın

İnsanın doğası gereği yaşlandı belki ?