Tom Cruise'a Yumurtalı Şaka | Video

 > -

Tom Cruise'a Yumurtalı Şaka

Hollywood'un ünlü aktörü Tom Cruise, Amerika'nın ünlü komedyeni Jimmy Fallon'un programında "yumurtayla Rus ruleti" oynadı, ortaya renkli görüntüler çıktı.

Amerika'nın ünlü komedyeni Jimmy Fallon, programında Hollywood'un ünlü aktörü Tom Cruise'u ağırladı. Fallon'un programda Tom Cruise'la şovun bir parçası olarak "yumurtayla rus ruleti" oynadığı renkli görüntüler You Tube'da izlenme rekorları kırdı.

Amerikalılar tarafından çok izlenen "Jimmy Fallon'la Geç Saatler" adlı programda Fallon, Tom Cruise'a karşılıklı olarak "yumurtayla rus ruleti" oynamayı teklif etti. Cruise'un oynamayı kabul etmesi üzerine kendisine hengisinin çiğ hangisininm pişmiş olduğunu bilmediği 8'i pişirilmiş ve katı halde bulunan, 4'ü ise çiğ olan bir düzine yumurta getirildi. İlk seçimi Cruise'ın yapması istendi. Bunun üzerine ünlü aktör şans eseri ilk seferinde çiğ olan bir yumurtayı seçerek başında kırdı. Canlı yayında üstü başı çiğ yumurta içinde kalan Cruise, şaşkınlığını gizleyemezken, kendisine sıra ikinci kez geldiğinde yine şans eseri çiğ olan yumurtayı seçerek başında kırması karşısında kendisi ve Fallon da dahil tüm seyirciler gülme krizine girdi.

medyatava

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

Jimmy Fallonyumurta
Görüş Bildir