Tim Schafer'ın Yeni Oyunu Belli Oldu: Broken Age

Gamer-

Tim Schafer'ın Yeni Oyunu Belli Oldu: Broken Age

Tim Schafer'ın Yeni Oyunu Belli Oldu: Broken Age

Brütal Legend’ın PC sürümünün çıkışı ile birlikte adını tekrardan anmaya başladığımız Tim Schafer, bu sefer de PAX fuarından yeni haberler ile karşımızda. Geçtiğimiz günlerde Kickstarter projesi ile yüksek meblağlarda para toplamasına rağmen adı belirsiz olan oyununun meraklıları, bugün nihayet muradına erdi. Paralel hayatlardaki bir kız ve bir erkeğin hayatlarını anlatacak ve point&click formatında olacak yeni Tim Schafer/Double Fine Adventure oyununun adı: Broken Age!

Oyunun hala üstü epey kapalı olsa da, birkaç bilgi de sızmadı değil. Oyundaki kız karakter, yaşadığı köy tarafından amansız bir canavara kurban verilmeye çalışılırken karşı koyuyor ve oyunumuzun ana kahramanı oluyor. Paralel bir evrende ise bir erkek, bir uzay kapsülünde yalnız, muntazam ve bir o kadar teknoloji dolu bir hayat sürerken, buradan kurtulmak ve maceralara atılmak istiyor.

Bakalım bu ilginç iki hikaye birbirine nasıl bağlanacak. Oyun için bilgilerimiz şimdilik bu kadar olsa da, bizi heyecanlandırmaya yetti doğrusu!

MMORPG, fındıklı kahve, 42, Bioshock, distortion, God is an Astronaut, Big Fish, Taksim, konser, bira, uyku.

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

KonserUzayoyun
Görüş Bildir