TikTok'ta Kadınların Videolarına Mide Bulandıran Yorumlar Yapan Adamın Sinirlerinizi Bozacak Paylaşımları

361PAYLAŞIM

Videolarını beğenenler var bir de!

Son yıllarda hayatımızın bir parçası haline gelen TikTok uygulamasında çeşit çeşit videolara denk gelip izliyoruz. Bazılarını şaşırarak bazılarını da eğlenerek izliyoruz.

Biz her ne kadar keyif almaya çalışsak da TikTok'taki "deranbey" isimli kullanıcı işi başka bir boyuta taşımış. Adeta uygulamada dans eden kadın avına çıkmış kendisi.

Biz her ne kadar keyif almaya çalışsak da TikTok'taki "deranbey" isimli kullanıcı işi başka bir boyuta taşımış. Adeta uygulamada dans eden kadın avına çıkmış kendisi.
Biz her ne kadar keyif almaya çalışsak da TikTok'taki "deranbey" isimli kullanıcı işi başka bir boyuta taşımış. Adeta uygulamada dans eden kadın avına çıkmış kendisi.

Hakaretler, küfürler, hadsiz yorumlar havada uçuşuyor. Video paylaşan kadınlara nefretini kusuyor resmen...

Videolarının çoğu bu şekilde mide bulandırıcı...

Yani "Sana bu kadınların videoları neden bu kadar dert oldu?" diye sormak istiyorum kendisine!

Bazı videolarını sonuna kadar izleyemiyorsunuz bile... O derece kötü! Umarım bu videolardaki kadınlar kendisinden şikayetçi olur.

Bir de destekleyen insanlar var. Bazı takipçilerinin pohpohlamasıyla iyice gaza geliyor.

Bu insanı niye bu kadar kullanıcı takip eder aklım da almıyor! Yargı dağıttığını zanneden bu kullanıcı umarım bir an önce kendine gelir...

Hadi yorumlara!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
madlovemurat

böyle sadece ismini vermek olmaz profil linkinide verin de takip edelim bari madem reklam yapmışsınız

homo.economicus

Yorumlarda adama haklı deyip üstüne bu kadınların namusuna laf etmişler ve bunu sırf giyimlerinden ve hareketlerinden dolayı yapmışlar. Belki bunun gibi düşünenlerin uyanmasına yardımcı olabilirim. Bir dürtüyü ne kadar bastırmaya çalışırsan o kadar fazla o dürtüye doğru çekilirsin. Mesela sen, bu giyimde bu hareketlerde birisi sana normal dışı geldiği için bu normal şeylere bile azıyorsun. Üstüne evdeki karın, bacın, annen kapalı giyiniyor ama onlarda aynı senin gibi baskılandığı için seninle aynı şekilde hissediyorlar ve haberin bile olmadan bu kızlara yakıştırdığın şeyin kaç katını yapıyorlar. Umarım bir gün namus kavramının sizin küçük beyninizle belirlediğiniz sınırlar olmadığını anlarsınız. (Hoşuna gitmiyorsa kendi dünyanda yaşa, millete karışma yoksa sana karışırlar. Hem de sağlam karışırlar. Kimseye zararı olmayan insanlara ahkam keseceğinize, birilerine zarar verenlere kesin yani tıpkı sizin gibilere.)

beduh

Nefret kusuyor çünkü hayatında hiçbir zaman öyle bir kadın olmayacak. O kadınların bu adamın yaşadığından bile haberi yok, haliyle bunun kompleksini yaşıyor. Rahatsız olan varsa izlemesin. Bu nefret kusanların İnternet geçmişine baksak neler çıkar neler.

ladyd

Muhtemelen erkeklerin en oğun yerlerde yere para düşürüp dizlerini kırmadan yerdene para topluyordur bu eleman.

srkbykts

Adam haklı beyler dağılın.

benimkedimcoksuper

senin de beynini skm o zaman

the-architect

Arkadaşım para mı veriyorlar sana Tiktok, Instagram vs. kullan diye? Kullanma, açma, bakma. Sana ne elin kadınından? Tasvip etmiyor olabilirsin, ama küfür ederek, hakaret ederek, kendi çapında itibarsızlaştırmaya çalışarak eline ne geçecek? Ya bir söyle, ne geçecek eline? Böyle heriflerdeki kadın nefreti genellikle gizli gaylikten kaynaklanıyor. Sağlıklı bir heteroseksüel erkek bu kadar nefret kusmaz (bence).

Görüş Bildir