Görüş Bildir
Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio'da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

THY Uçağına Bomba İhbarı Asılsız

Anasayfa > Gündem

THY'nin İstanbul-Basel seferini yapmak için havalanan uçağı bomba ihbarı nedeniyle geri döndü. Atatürk Havalimanına dönen uçakta yapılan arama sonrası bomba ihbarının asılsız olduğu açıklandı. 

Uçak Bulgaristan hava sahasından dönerek saat 13.17'de Atatürk Havalimanı'na indi. Uçağın inmesinin hemen ardından DHMİ itfaiyesi uçağı park yerine kadar takip etti. Uçak aranmak üzere apronda güvenli bir bölgeye çekildi. Bomba uzmanı ekipler uçağa girerek kabin içinde arama yapmaya başladı. THY'nin Serik isimli JHD kuyruk tescilli Boeing 737-800 tipi uçağının içerisinde 'bomba var' yazılı bir kağıdın bulunduğu iddia edildi.

Uçakta bulunan yolculardan biri de MHP Kocaeli Milletvekili Lütfü Türkkan. Türkkan, Twitter'dan geri döndüklerini duyurdu.

DHA muhabiri Murat Çakır'ın verdiği bilgiye göre uçakta yapılan arama sonrasında bomba ihbarının asılsız olduğu açıklandı.

DHA ve Onedio

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
onedemiyoki

Birisi Thy yi trollemişdir inşallah , bombalar patlamasın insanlar ölmesin.

Pasif Kullanıcı

THY yalancı çobanın gününe düştü. Artık gerçekten bomba bile olsa ben o uçaktan inmem. Kader de varsa ölmek, ne ye yarar dövünmek..