The War Z Geliştiricisinden Özür Mektubu

-
1 dakikada okuyabilirsiniz

The War Z Geliştiricisinden Özür Mektubu

The War Z Geliştiricisinden Özür Mektubu

Kibir çok kötü bir şey arkadaşlar...

Bildiğiniz üzere The War Z 2012'de büyük çalkantılara neden oldu... Önce oyunun resmi forumunda moderatörlük yapmış bir kullacının açıklamaları, ardından Steam'de bir görünüp kaybolması , sonra tanıtım görselinin The Walking Dead dizisinden aşırılmış olması derken -gördüğünüz üzere bitmek bilmiyor- son olarak da isim hakları nedeniyle çıkan sorun geliştirici Hammerpoint Interactive'a büyük zarar verdi.

Tüm bunların ardından oturup biz nerede yanlış yaptık diye düşünen Sergey Titov - ki kendisi oyunun yönetici prodüktörü - bir mektup yazarak oyunun tüm hayranlarından özür diledi . Mektupta The War Z 'nin kısa süre içinde büyük ilgi çekmesi nedeniyle kibirle hareket ettiklerini belirten Titov , zamanla kullanıcılardan koptuklarını ve bu iletişimsizliğin kendilerine büyük bir bedel ödettiğini yazdı.

Hammerpoint Interactive 'ın ufak bir geliştirme takımı olduğunu, ellerinde daha çok kişi ve daha fazla fon olsaydı işlerin çok farklı olabileceğini ifade eden prodüktör mektupta yönetimsel ve fikirsel olarak değişikliklere gideceklerini, The War Z 'nin potansiyelini ortaya çıkarmak için hala çok geç olmadığını da yazdı.

Yaşanan olaylardan sonra büyük tepki toplayan firmanın sözlerinde ne kadar duracağını ya da oyuncuların bu noktadan sonra The War Z'ye ne kadar ilgi göstereceğini ise hep birlikte göreceğiz...

gazetecilik mezunu. çok müzik dinliyor. bayağı video oyunu oynuyor. bolca kitap ve çizgi roman da okuyor. hah bir de gitarı var.

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

KitapSteammüzik
Görüş Bildir