The Playroom Bütün Playstation 4'Lere Yüklü Olarak Geliyor!

-

The Playroom Bütün Playstation 4'Lere Yüklü Olarak Geliyor!

The Playroom Bütün Playstation 4'Lere Yüklü Olarak Geliyor!

Küçük robotlarla oynamak için tek eksik, kamera.

Bu seneki E3 konferansı her ne kadar hareket algılayıcı oyunlar konusunda biraz kısır geçse de, Sony kozunu The Playroom demosu ile kullandı diyebiliriz. Daha önce size bahsettiğimiz bu oyun, DualShock 4 ve ayrı satılan PlayStation Camera 'nın birlikteliği sonucunda sunulan eğlenceli bir deneyimdi. Ama ne kadara satılacağı, nasıl dağıtılacağı gibi sorular cevapsızdı. Biz de oyumuzu "PlayStation Camera ile birlikte gelir" şeklinde kullanmıştık.

Yanıldık, ama birazcık. Çünkü Sony , yaptığı açıklamada The Playroom 'un bütün PlayStation 4 'lere kurulu olarak geleceğini açıkladı. Yani siz konsolu aldığınızda içinde yüklü programlar arasında The Playroom da olacak. DualShock 4'ün becerilerini sergilediği için bir oyundan çok teknoloji demosu olarak görev yapan The Playroom'un çalışmak için kameraya ihtiyaç duyup duymayacağı ise belirsiz. Çünkü dokunmatik ekran ya da jiroskop gibi sistemler olmasa da, özellikle arkadaki Light Bar (Kolu tanımlayan ışıklı çubuk) ve kullanıcının ekrana aktarılması gibi özellikler tümüyle kameraya bağlı. O nedenle yüklü gelse bile kamerasız bir işe yaramama ihtimali var, aklınızda bulunsun.

Ama bütün bu soruların cevaplarını ilerleyen günlerde, en kötü ihtimal yıl sonunda PlayStation 4'e yakından bakınca, alacağız. Eğer ki kaçırdıysanız, The Playroom 'un tanıtım videosuna aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

PlaystationSonyoyun
Görüş Bildir