The Neverhood Ve Earthworm Jim'in Yaratıcısından Yeni Oyun: Armikrog.

-

The Neverhood Ve Earthworm Jim'in Yaratıcısından Yeni Oyun: Armikrog.

The Neverhood Ve Earthworm Jim'in Yaratıcısından Yeni Oyun: Armikrog.

Doug TenNapel'in yeni oyunu Armikrog., Kickstarter'da desteklerinizi bekliyor.

YAZAN

Mert Yiğit Doğru

1996 'da PlayStation ve bilgisayar için çıkan point-and-click macera oyunu The Neverhood 'u (Japonya'da Klaymen Klaymen ismiyle çıkmış ki bunun nedeni de claymation animasyonlara sahip olmasıymış) ya da Earthworm Jim'i oynadınız mı bilmiyorum. Earthworm Jim zaten bir efsanedir, bilirsiniz. Ancak The Neverhood'u bilemem, çünkü ben de daha önce duymamıştım... Gerçi okuduğum yorumlara, izlediğim videolara ve aldığı notlara bakacak olursak o da zamanında ödülleri silip süpürmüş...

Bu iki oyunun iki yaratıcısından biri olan Doug TenNapel, Pencil Test Studios'tan çıkacak olan yeni oyunu Armikrog. için Kickstarter'da bağış toplamaya başladı. Şimdilik hakkında fazla bilgi olmayan oyun ve geliştirilme süreciyle ilgili olarak aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz. Stop motion (claymation) animasyonlara sahip oyun, gayet eğlenceli olacağa benziyor şimdiden.

Şu an için 2,957 kişiden 141.273$'lık bağış toplayan oyuna, önümüzdeki 1 ay boyunca (aha yazarken "2,960 kişiden 141.373$" oldu!) bağışta bulunabilirsiniz. Video için de sizi aşağıdaki görsele alayım:

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

JaponyaPlaystationoyun
Görüş Bildir