The Dreamfall Chapters'ın Kickstarter Yolculuğu Başladı

-

The Dreamfall Chapters'ın Kickstarter Yolculuğu Başladı

The Dreamfall Chapters'ın Kickstarter Yolculuğu Başladı

850.000 dolarınız var mıydı?

The Longest Journey oyunlarını oynayan herkes bu serinin devam etmesini ister. Hem adventure'a olan açlık hem de hikayenin merakı açısından büyük bir devam oyunu beklentisi vardı. Red Thread Games de geçen sene kolları Dreamfall Chapters: The Longest Journey için sıvayacağını açıklamış, Kickstar projesinden bahsetmişti.

İşte şimdi o dönem başladı. Red Thread Games 850.000 dolar ile bir ay sürecek olan Kickstarter yolculuğuna kapılarını açtı. Belirlenen miktarın gerçekçi olduğuna dikkat çeken Ragnar Tornquist, tüm bu miktarın oyunun asıl bütçesi olmadığına da dikkat çekiyor. Kendi paralarını da kullanacaklarını ekliyor ama bu miktar ile çıtayı biraz daha yukarı çekebileceklerine inanıyor. Eğer hedef tuturulamasa da oyun üzerinde yine çalışacaklarını ama sarkacağını da vurgulamadan geçmiyor.

Projenin Kickstarter sayfası oldukça zengin (hikaye tarafı bir spoiler dolu), mutlaka göz atmanızı öneririz. Zoë Castillo için artık gönlünüzden ne koparsa...

Retro ve dövüş oyunlarına ekstra ilgi gösteren bu 29'luk editör arkadaşımız, bir de safkan sinefildir. Güney Kore filmleri ondan sorulur. Saatlerce carcar konuşabilir. Selam vermeden önce bir kez daha düşünmek gerek!

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

Koreoyun
Görüş Bildir