Siz de Siyaset Yapıyor musunuz?

-

Nasıl ki meyveyi manav satıyor, hastayı doktor muayene ediyorsa, siyaset de siyasilerin işidir mi diyorsunuz? Peki siz siyaset yapıyor musunuz? Testimizi çözün cevabını saniyeler içinde alın.

1. Mesleğinizi Seçiniz!

POLİTİKACI
HAKİM
ASKER
İŞÇİ
MEMUR
DİĞER
AVUKAT
DOKTOR
MÜHENDİS

2. Mesleğinizle ilgisi olmayan bir soru soruldu, cevap verir misiniz?

HAYIR
EVET

3. Gündemi nereden takip ediyorsunuz?

İLGİLENMİYORUM
RADYO
İNTERNET
GAZETE
TV
ARKADAŞLAR

Siz apaçık siyaset yapıyorsunuz!

Madem siyaseti bu kadar seviyorsunuz, madem gündeme bu kadar düşkünsünüz, madem Twitter senin, Facebook benim gezip fikir belirtiyorsunuz, çıkarın cübbenizi, önlüğünüzü, tulumunuzu, üniformanızı da bir parti kurun görelim bakalım halk size yetki veriyor mu?

Halk size yetki mi verdi ki siyaset yapıyorsunuz?

İşiniz gücünüz hükümeti eleştirmek. Sizin zihniyetiniz belli, 1940'larda gördük sizi, bugün bu ülke ne çekiyorsa sizin zihniyetinizden çekiyor. Ülkenin kalkınması, havaalanları, köprüler, boy boy gökdelenler size batıyor. İşiniz gücünüz yıkılmış ideolojilerin peşinden koşmak. Ya adam gibi siyaset yapın ya da bu işleri bırakın.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
coolknd

Siz apaçık siyaset yapıyorsunuz! Madem siyaseti bu kadar seviyorsunuz, madem gündeme bu kadar düşkünsünüz, madem Twitter senin, Facebook benim gezip fikir belirtiyorsunuz, çıkarın cübbenizi, önlüğünüzü, tulumunuzu, üniformanızı da bir parti kurun görelim bakalım halk size yetki veriyor mu?

degiiisik

yapmam bi daha abi nlur hapse atma ben./

Gizli Kullanıcı

sonucu okuduktan sonra özür dileyesim geldi amk

trrs

Siz apaçık siyaset yapıyorsunuz! Sanki adam öldürdük anasını satayım :D

motoistmucx

Madem siyaseti bu kadar seviyorsunuz, madem gündeme bu kadar düşkünsünüz, madem Twitter senin, Facebook benim gezip fikir belirtiyorsunuz, çıkarın cübbenizi, önlüğünüzü, tulumunuzu, üniformanızı da bir parti kurun görelim bakalım halk size yetki veriyor mu? İlgisi yok:)Ben sadece evrensel değerlerle ilgilenirim.

Görüş Bildir