Testi Adım Adım Çöz ve Ünlü Modelle Evlenebilecek misin Gör!

1.9bPAYLAŞIM

Bir gün şans yüzüne gülüyor ve yıllardır hayallerini süsleyen dünyaca ünlü bir modelle tanışıyorsun. İlk görüşte aşık oluyorsunuz ve bir ilişkiye başlıyorsunuz, ancak asıl zor olan kısım da bundan sonrası. İlişkinizi sürdürüp tamamına erdirmek için bu süreçte en doğru adımları atman gerek. Bakalım başarabilecek misin?

Sevgili olduğunuzu basına duyurmak istiyor, ne yapacaksın?

"Duyuralım tabii ki" de
"Yok ya gizleyelim" de

Olay duyulduktan sonra kimden geldiği belli olmayan bir mektup aldın. Mektupta "Ondan ayrılmazsan seni öldüreceğim" yazıyordu.

Ayrıl ve en azından canını kurtar
Ciddiye alma ve ilişkiye devam et

Başaramadın!

Mektubu okur okumaz uçağa atlayıp ülkene döndün, kızı arayıp sormadın bile. Zaten arasan da bir şey söyleyecek yüzün yoktu. Sonuç olarak evlilik hayallerin suya düştü.

Canından oldun!

Mektubu yollayanlar sana bir şekilde ulaştı, mankenin eski sevgilisiydi ve mafyaya bağlıydı. Seni oracıkta hemen öldürdüler, evlilik hayallerin de seninle beraber uçup gitti...

Pitbull bir klibinde kız arkadaşını oynatmak istiyor, muhtemelen twerk yaptıracak. Ne yapacaksınız?

Bunlar işin fıtratında var, hiç karışma
İzin verme

Model senin neyine?!

Daha ilk günlerden kısıtlamalar getirmeye ve kariyerinin önüne taş koymaya çalıştın, e koskoca model de bunlara gelemezdi tabii ki. Uzun süren kavgalarınız sonucu ilişkinizi sonlandırdı, öylece ortada kaldın!

Klipteki twerk sahnesinin acısı daha geçmemişken şimdi de başına hiper çapkın bir aktör çıktı. Sevgilin sadece arkadaş olduklarını ve haberlerde yansıtıldığı gibi biri olmadığını söylüyordu. Ne yapacaksın?

Sevgiline güven, yine karışma
Yine de arkadaşlığı bitirmesini söyle

Çok pasif kaldın!

Olaya çok uzak kaldın ve sevgilin zamanla çapkın şarkıcıya yakınlık hissetmeye başladı, sonrasıysa kötü son: Birlikte kameralara yakalandılar ve ilişkilerini de reddetmediler. Daha sonra defalarca arasan da telefonlarını açmadı, bir daha hiç ulaşamadın. Hayallerin suya düştü!

Sevgilin seni dinledi ve arkadaşlığını bitirdi. İlişkiniz yavaş yavaş duyulmaya başlarken sevgilinle kavgalı olan başka bir model seni aradı. "Sevgilin seni aldatıyor, doğruları görmeye cesaretin varsa yarın akşam birazdan göndereceğim adrese gel" diyerek kapattı.

Verdiği adrese git, en azından dinle
Önemseme ve gitme

Tuzağa düşürüldün!

Gittiğin yerde silah zoruyla seni bazı fotoğraflar çekilmeye zorladılar, elinden bir şey gelmedi. Daha sonra fotoğrafları sevgiline yolladılar, o da gözlerine inandı, sana değil. Sonuçta sevgilinin düşmanının tuzağına düştün ve evlilik hayallerin yıkıldı!

Sevgiline güvenmeyi tercih ettin ve gitmedin. Şimdi Türkiye'den bir programcı sevgilini yarışma programına davet ediyor. Ne yapacaksın?

İzin verme
İzin ver

Sevgilin yarışma programına katıldıktan sonra tüm magazin programlarında sunucuyla dedikoduları çıktı. Hesap sorduğundaysa "Bana güvenmiyor musun, arkadaşız" dedi.

Güvenme ve arkadaşlıklarını bitirmesini söyle
Hak ver ve güven

İlişkin bitti!

Güvensizliğinden çok sıkıldığını söyleyen seni terk etti, geriyeyse sadece anılar ve fotoğraflar kaldı...

Çok arka planda kaldın!

Sevgiline güvenmekle hata ettin. Çok boş bırakınca git gide daha fazla zaman geçirmeye başladılar ve kaçınılmaz son geldi: Artık birlikteydiler!

Yarışmaya katılmasına izin vermedin. Bir gün bar çıkışı eve dönerken yolda birileri sevgiline laf atmaya başladı.

Hiç bulaşmadan arabaya binip uzaklaşın
Suskun kalma ve karşılık ver

Sevgilini kaybettin!

"Aman başımız yanmasın" diyerek sevgiline karşı edilen tüm hakaretleri duymazdan geldin, arkanızdan arabaya taş bile atıldı ama sen son hız sürmeye devam ettin. Sevgilin bu çekingen davranışından hiç hoşlanmadı ve bir otel yakınlarında inmek isteyip bir daha aramamanı söyledi. Maalesef başaramadın!

Baya bir dayak yiyip hırpalandın ama bu cesur davranışınla sevgilinin gözüne iyice girdin. Derken tam bu zamanda sevgilinin eski erkek arkadaşı çıkageldi, sevgilinin kafası karıştı. Bir cümleyle onu tekrar etkilemen gerek. Seçimini iyi yap!

Aşk hastalığına tutuldum, ölümmüş bunun sonu. Bir ömürlük ömrüm kaldı, beraber yaşayalım bunu...
Sadece gözlerime bak, bu bakışları özlemeyecek misin?
Hatırla sevgili, o mesut geceyi...
Eğer gerçekten sevseydi, ilkinde terk edip gitmezdi!

Etkilemeyi başaramadın!

Kendince gönlünü kattın cümlelerine belki ama daha bitirmeye fırsatın olmadan arkasını dönmüş gidiyordu bile... Bu kadar yaklaşmışken sevgilini kaybettin, hem de eski sevgilisine kaptırarak. Bundan sonra inzivaya çekilip ömür boyu nerede hata yaptığını düşün düşün dur artık :(

O mesut gecede neler oldu öyle bilmiyoruz ama hatırlatman işe yaramış gibi görünüyor. Artık yavaştan evlilik hazırlıkları başlıyor. Sevgilin Los Angeles'tan başka bir yerde yaşamak istemediğini söylüyor, annense "Türkiye'de yaşamazsanız hayır duamı alamazsın" diyor. İkisini de ikna edemedin, ne yapacaksın?

Anneni dinle ve sevgiline son bir rest çek
Sevgilini dinle, annenin gönlünü nasıl olsa alırsın

Annenin gazabına yakalandın!

Annen sana o kadar kırıldı ki; hayır duası etmemesini bırak, beddua bile etti. Tabii sana edemeyeceğinden bedduasını model sevgiline kanalize etti ve anında etki eden beddua neticesinde sevgilin bir gece kalp krizi geçirerek öldü. Annenin iman power'ını hafife almayacaktın :(

Sabrın sonu selamet oldu!

Resti gören sevgilin iyice düşündü taşındı ve Türkiye'ye taşınmaya karar verdi. Tanıştığınız günden bu ana kadarki süreci öyle doğru adımlar atarak geçirdiniz ki, bu anı hak ettiniz. Şimdi Hawaii'deki balayınızın tadını çıkarabilir, uzun yıllar sürecek evliliğinizin ilk günlerini kumsallarda Sertap Erener şarkıları eşliğinde geçirebilirsiniz!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
royal-memmedzade

ya sicayim modeline adamlar sevgilime twerk yapticakti izin vermedim tam musulman tipi

cagla-guder

Sabrın sonu selamet oldu! bu ne yaa beğnim yandııı sadece bu Sabrın sonu selamet oldu! diyo yarım saattir beğin yoruyom benXD ödüüülXD

zuhrenaz-bitirim

İLK DEFA Bİ ON DENEMDEN SONRA YAPTIM ŞAŞKINIMMMMMMMMMMM

naziferdemaydin

ulan bu ne kadar sinir bozucu bir test lan zaten sevmiyorum şu karıyı bide böyle ıvır zıvır eften püften şeylerle uğraşacaksak değil evlenmek hatta sevgili olmak yanına bile yaklaşmam hatta yüzüne bile bakmam bu nedir be. ha bide arkadaşlar doğru demiş testin adı "Gavatlıkta Sınır Tanıyor musun?" falan olmalıydı bence de!

ibocinar

Ben kim Adriana kim sahiden :D

Görüş Bildir