Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Teselli Değil Fantezi: Erkeklerin Erken Boşalmasını Çekici Bulan Kadınlar!

-

Reddit'deki "Söylemekten çekindiğiniz fanteziniz ne?" sorusunun altında, cesur yürekli bir kullanıcı çok erken boşalan erkeklerden hoşlandığını itiraf etti...

Kaynak: http://www.unilad.co.uk/relationships/th...

Konu cinsellik olunca zevkler ve renkler tartışılmaz tabii ama erken boşalan erkeklerden hoşlandığını öğrenmek bizi şaşırttı.

Hatta inanamadık desek, bu aşırıya kaçmak olmaz... 

Çok erken boşalan erkeklerden hoşlandığını itiraf eden cesur yürek bir kadındı.😐

"Ben bir kadınım ve bir erkeğin erken boşalmasından inanılmaz tahrik oluyorum, özellikle de bu erkek utanmış ve mahcup görünüyorsa."

Bu itiraftan sonra herhalde dünyada bundan tahrik olan tek bir kadın vardır diye düşünmüşsünüzdür. Biz de öyle düşünmüştük.

Biz aksini düşünsek de, erken boşalan erkeklerden etkilendiğini itiraf eden bu cesur yürekli kadın yalnız değildi.

Ardından bir başka kadın da birlikte olduğu erkeğin erken boşalmasını gurur verici bulduğunu ve bu durumda ister istemez "Vay be! O kadar iyiyim ki kendini tutamadı!" cümlesinin aklından geçtiğini yazdı.

Şimdiye kadar hiç duymadığımız bu "erken boşalan erkek fantezisi" meğer geçerli bir fanteziymiş.

Birdenbire adından çok söz ettirmeye başlayan bu fantezinin fazlasıyla seveni mevcut. Bazı kadınlar karşısındaki erkeğin kendini tutmaya çalışmasından keyif alıyor. Hatta partnerini mümkün olduğunca erken orgazma ulaştırmaya çalışanlar, bunun için elinden geleni ardına koymayanlar var. 

Tabii bu fanteziye sahip olan kadınlar erkekleri buna inandırabiliyorlar mı bilemiyoruz... Çünkü kendisini kötü hissetmesin diye uydurulmuş bir yalan gibi görünmesi kuvvetle muhtemel. "Ay canım ya benim çok hoşuma gitti, üzülme sakın." Kulağa hiç inandırıcı gelmiyor.

Sonuç olarak erken boşalan bir erkek, bu fanteziye gönül vermiş bir kadınla fazlasıyla mutlu olabilir.🎉

Ee ne demişler; her kör satıcının bir kör alıcısı var.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
erlik

Olum içim mi fesat ne ? Aklıma direk bu geldi http://www.komikkarikatur.net/images/hey-yavrum-bee-efsane-geri-dondu.jpg

kreyzi_ufuruk_34

Hayat götümüze beyzbol sopasını sokmuş erken boşalmak mı olmuş derdimiz.Ne güzell amk yat assagı bekle ki erkek performans yapsın belini bile bükemeyen karton kızlar.Sie qo aq

patrick-bateman

Beni hiç çekici bulamıcaklar o zaman amk

hosafagizli

Onediyo yine niyeti bozmuş.

ozan_asan

As as as bayrakları.

Başlıklar

Cinsellikkadınlar
Görüş Bildir