Terör Ramazanda Bile Kanlı Yüzünü Gösterdi

-

Terör Ramazanda Bile Kanlı Yüzünü Gösterdi

Terör Ramazanda Bile Kanlı Yüzünü Gösterdi

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, "Kutsallığın ve manevi duyguların zirvede olduğu Ramazan ayında terör kanlı yüzünü göstermeye devam ediyor" dedi.

Bir dizi ziyaret için geldiği Çorum’daki Anitta Otel'de 'İŞKUR Toplum Yararına Çalışma Programı'nın açılışına katılan Çelik, Hakkari’de düzenlenen hain saldırıyı değerlendirdi. Şehitleri rahmetle andığını belirten Bakan Çelik, terörün herşeye rağmen kanlı görevini acımasızca ifa ettiğini aktardı.

Çelik, ‘'Şanlıurfa ile Edirne, İzmir ile Diyarbakır arasında yönetim anlamında bir farklılığın peşinde koşulduğunu söyleyebilecek kimse var mı? Varsa söylesin, yok. Türkiye'nin önüne set koyma kararlılığı içindeler. Bunların en önemli enstrümanı da terör. Terörle bu ülkenin geleceğini karartmak, milletin önünü kesmek, ufkunu daraltmak mücadelesindeler ancak muvaffak olamayacaklar. Yatırımlar, hukuklar, haklar bu konularda bizim hükümetimizin yaptığı açılımlar, attığı adımlar ortadadır. Vatandaşla masada konuştuğumuzda doğusuyla batısıyla hiçbir sıkıntı yokken bu sorunsuz muhabbeti silahla tehditle bozmaya çalışıyorlar" diye konuştu.

Yerel seçimlere değinen Çelik, seçimlerin 2013 yılında yapılabileceğini belirtti. Diğer partilerin de seçimlerin erkene alınmasına sıcak baktığını vurgulayan Çelik, AK Parti teşkilatlarına çalışmalarına devam etmelerini tavsiye etti.

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

Adalet ve Kalkınma PartisiDiyarbakırHakkariİzmirŞanlıurfaTerördizi
Görüş Bildir