Terim Krizine Belçika Formülü

 > -
2 dakikada okuyabilirsiniz

Terim Krizine Belçika Formülü

Terim Krizine Belçika Formülü

Tecrübeli hoca ile bugün görüşecek Ünal Aysal, ne yapacağını Hürriyet’e açıkladı:Terim ile bugün yapacağı görüşme öncesi sorularımızı yanıtlayan Aysal, “Başbakanı, federasyonu, hocamızı, yönetimimizi ve taraftarımızı mutlu edecek Belçika formülü bulmak zorundayım” dedi.

GALATASARAY’da gözler Ünal Aysal-Fatih Terim buluşmasına çevrildi.

Bu buluşmada dün Futbol Federasyonu Başkanı Yıldırım Demirören ile görüşen ve Milli Takım Teknik Direktörlüğü görevine (Aysal’ın da onay vermesi şartıyla) “Evet” diyen Fatih Terim’in sezon sonuna kadar G.Saray’da görevine devam edip etmeyeceği belli olacak.

- SEMİH BAHADIR'IN OBJEKTİFİNDEN

ÜÇ OLASILIK VAR

pekİ bu görüşmeden nasıl bir sonuç çıkacak? Olasılıklar açık:

1-Terim sezon sonuna kadar hem Milli Takımı, hem G.Saray’ı çalıştıracak

2-G.Saray’dan ayrılacak, Milli Takımı çalıştıracak

3-Milli Takım’a “Hayır” diyecek, G.Saray’da kalacak.

Açık açık yazalım en büyük ihtimal birinci seçenek... Çünkü bu seçenek hemen her kesimi memnun edecek bir formül gibi görünüyor. Hürriyet’e konuşan Başkan Ünal Aysal’da bunun altını çiziyor.

HERKESİ ŞAŞIRTACAK

Bakın ne diyor Ünal Aysal:

  • Hiç ilgim olmadığı halde böyle bir krizi ve topu kucağımda buldum. O zaman herkesi mutlu edecek bir ‘BELÇİKA FORMÜLÜ’ nü bulmak zorundayım. Böylece Sayın Başbakanı, Ankara’yı, federasyonu, federasyon başkanını, hocamızı, yönetimimizi, ve taraftarımızı mutlu edecek bir formül olacak bu. Daha doğrusu mutlu etmek zorundayım.

Bu formülü bize açıklar mısınız?

  • Hayır, hocamızla konuşmadan onu dinlemeden bunu sizinle paylaşmam doğru olmaz.

Şimdi gözler bugünkü toplantıya, Başkan Ünal Aysal’ın “Belki de herkesi şaşırtacak” dediği Belçika formülüne çevrildi.

Bu akşam F.Bahçeliyiz diye görüşmeyi erteledik

Başkan Ünal Aysal ile Fatih Terim dün biraraya gelecekti. Ancak Başkanın yoğunluğundan görüşme bugüne ertelendi. Aysal, “Neden akşam biraraya gelmediniz?” sorusuna şu yanıtı verdi:

  • Cenk Akyol’un nikah şahitliğini Mehmet Ali Aydınlar ile birlikte yaptık. Oradan çıktım, maç başladı. Biliyorsunuz bu akşam (dün) Fenerbehçe’nin Arsenal maçı var. Hoca da maçı izliyor, ben de. Hepimiz Fenerbahçeliyiz.

1+3 YILLIK TEKLiFE ‘EVET’ DEDi

Fatih Terim, 1 saat 45 dakika süren görüşmede Türkiye Futbol Federas-yonu (TFF) Başkanı Yıldırım Demirören’in önerisine yeşil ışık yaktı.

GALATASARAY Teknik Direktörü Fatih Terim, sabah erken saatlerde TFF Başkanı Yıldırım Demirören’in evine gitti. Sabah 08.30’da başlayan görüşme tam 1 saat 45 dakika sürdü. Demirören’in evindeki zirveye Terim’in yanı sıra Göksel Gümüşdağ ve Servet Yardımcı da katıldı. TFF Başkanı, Fatih Terim’e 1+3 yıllık sözleşme teklifi yaptı. Milli Takım’ı yeniden ayağa kaldırması adına öneri yapılan Terim ise Demirören’in teklifine “Ben hem Galatasaray’ı, hem de Milli Takım’ı birlikte çalıştırabilirim.

Aysal’dan onay alacak

Ancak bu konuda başkan Ünal Aysal ile de görüşmem gerekli. Onun vereceği yanıta göre bende kesin kararımı vereceğim” dedi.

Ve Milli Takım’ın başına geçmesi adına yapılan teklife Aysal’ın onayı halinde teknik direktör Fatih Terim bu yanıtla yeşil ışık yaktı ve görüşme 10.15’te sona erdi.

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

AnkaraArda TuranArsenalBelçikaFatih TerimGalatasaray Spor KulübüMilli TakımTFFÜnal AysalYıldırım Demirörenfutbol
Görüş Bildir