Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Terim'in Sabrı Taştı

 > -
1 dakikada okuyabilirsiniz

Terim'in Sabrı Taştı

Tecrübeli teknik adamın açıklamalarının ana başlıkları şu şekilde: "Yıllardır birbimizi tanıyoruz. Yapıcı, katmadeğer sağalyıcı önerilere, bilgiyle harmanlanmış fikirlere açığız. Ancak sabrın da bir sınır var.

Sabrım S.O.S. vermeye başladı. "Maça 24 saat var, maça 48 saat var. İyi niyetli davranalım, maçtan sonrayı bekleyelim demeden, hak etmediğimiz şekilde, hatta vicdansızca bir yaklaşımı ben ben, ne teknik heyetim ne de futbolcularım hak etmiyor.

"Bir mucize arayışı içindeyiz. Yarın romanyanın bizi yenmesi ya da berabere kalması durumunda ne olacağını çok iyi biliyoruz. Ancak iki şeyi biz çok net oyuncularımıza anlatıyoruz.

Bir, hata yapmaktan kormamalı, kii yenilmekten korkmamalı. Zaten kaybedeceğimizi kaybetmişiz. Bundan sonra çekineceğimiz bir şey olmaz. Çıkıp oynayacağız." "Rumen milli takımı, son yılların en güçlü takımı.

Özellikle Macaritan karşısında çok iyi oynadılar. İşimiz kolay değil." "Andorra maçından sonra yedi-sekiz oyuncumuz ishal ve grip oldu. Ama hiçbiri bunu şikayet olarak dile getirmedi.

Ama dün Arda ile Gökhan Gönül idmana çıkamadılar. Bugün ise çıkacak mısınız diye sordurmadılar dahi." "Kaybetme korkusunu kazanma arzusuna dönüştürmeyi isteyen bir takımız.

Şu ana kadar şansımız hiç kazanmaktan yana olmamış, hep kaybetmekten yana olmuş. Son idmanda bir şey olmazsa, herhangi bir sakatımız yok." "Köklü bir çözümün pratik çözümden daha doğru olduğunu bilecek kadar hem tecrübeliyiz hem de imkanlarımız var.

Haberin Tamamı İçin:

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

Gökhan Gönül
Görüş Bildir