Telltale Yeni Projeler Hakkında Konuştu

-

Telltale Yeni Projeler Hakkında Konuştu

Telltale Yeni Projeler Hakkında Konuştu

The Walking Dead'ten sonra sırada ne var?

Sam & Max ve Back to the Future gibi serilerle beğenimizi kazansa da The Walking Dead ile turnayı gözünden vuran Telltale Games dizinin ikinci sezonunu oyunlaştırmak için çalışmalara çoktan başladı ancak firmanın durmaya hiç niyeti yok. Telltale 'ın kurucularından Dan Connors yaptığı açıklamada Half-Life ya da Star Wars gibi geniş ve sürükleyici bir evrene sahip ürünlerin oyunlarını yapmak istediklerini belirtti.

Her zaman Star Wars 'un hikaye tabanlı bir oyununu yapabileceklerini düşündüklerini söyleyen Connors, bunun yanında Half-Life ya da Halo gibi klasikleşmiş oyun evrenlerinden de derin ve etkili öyküler çıkarabilecekleri düşüncesini sevdiklerini belirtti.

Dan Connors 'ın söylediklerinden sonra yine Telltale'den Steve Allison 'ın konuyu netleştirmek üzerine yaptığı açıklamada ise Connors 'ın fikirlerine katıldığını ancak söyleşide geçen Half-Life ve Star Wars gibi oyunlarından sadece örnek niteliği taşıdığının altını çizerek dedikoduların önüne geçti.

Sizce Telltale dizi ve film adaptasyonları yerine var olan oyun evrenleri üzerine mi yoğunlaşmalı yoksa örneğin Half-Life evreninde geçen bir oyun sadece Valve'ın elinde mi şekillenmeli?

gazetecilik mezunu. çok müzik dinliyor. bayağı video oyunu oynuyor. bolca kitap ve çizgi roman da okuyor. hah bir de gitarı var.

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

KitapStar WarsStar tvdizimüzikoyun
Görüş Bildir